Wpis z mikrobloga

@PeterGosling: a czemu liczysz od 2011? Tamta Legia nie ma nic wspólnego z obecną. Ja liczyłem od 2018 (32 spotkania), a i tak zabrakło mi jeszcze Spartaka Trnava i Omonii Nikozja ( ͡° ͜ʖ ͡°) 4 istotne kompromitacje (same kompromitacje, nie porażki) na 18 rywali to chyba już znaczny wynik
  • Odpowiedz
co co, czego nie rozumiesz XDD Bodo Glimt, Slavia Praga, Leicester, Spartak Moskwa, Sporting, Real Madryt, mam wymieniać dalej?


@PeterGosling: skoro wymieniamy kluby z którymi grali 6 lat temu, to może niech od razu lech zacznie juventus i man city wymieniać xD
  • Odpowiedz
Czemu nie wspomnisz ze Borussii wbilismy 4 bramki w Dortmundzie? Czemu nie opowiesz o 4 bramkach wbitych Realowi Madryt? XD wasze pazdzierzowe kluby w życiu się nie zbliżą nawet do poziomu wyłapania worka bramek od topowych drużyn. Byle Slavia was wyjaśnia


@PeterGosling: Co z tego, że Legia wbiła 4 bramki Borussii, skoro dostała 8? xD Przecież jaranie się tym meczem ze strony kibiców Legii jest żenujące, to był zwyczajny #!$%@?, jak
  • Odpowiedz
jak można dostać 8 bramek? XD


@kilemile: nie wiem, spytaj się może Barcelony.

Przecież jaranie się tym meczem ze strony kibiców Legii jest żenujące, to był zwyczajny #!$%@?, jak można dostać 8 bramek? XD


@kilemile: nie jaram się 8 bramkami od Borussii. Odpisywałem tylko, że jakoś dziwnym trafem zawsze szczekacze pomijacie to że strzeliliśmy w tym meczu 4. Gdybyśmy strzelili 7 to też byście szczekalil. Uwierz mi że w Niemczech
  • Odpowiedz
@kilemile: Mordo przecież oni jeszcze wygrali ze Sportingiem i wyprzedzili ich w tabeli. A potem w LE przegrali jednym golem w dwumeczu z Ajaxem, który doszedł później do finału. Już nie mówiąc o tym, że Real wygrał LM. Biorąc pod uwagę marazm w naszej piłce klubowej to ta Legia z 2016 będzie wspominana za 20 lat jak Widzew 96 (obiektywnie Legia więcej w tamtym sezonie osiągnęła) albo Legia 95
  • Odpowiedz