Wpis z mikrobloga

Mirki z #pgg
Jak udało się Wam kupić węgiel to w jakich cenach udało się załatwić transport przy kilkuset km?
A może wynajem busa na dobę i dwa kursy po dwie tony? XD
  • 14
  • Odpowiedz
@wujekstaszy: nie wiem, może tak, ale akurat ten jedyny zgodził się bez szemrania przywieźć i ogarnął pełnomocnictwa. Generalnie organizowanie transportu węgla oceniam gorzej niż samo kupienie na tej wspaniałej stronie pgg.
  • Odpowiedz
@tomek0931: mi przewoźnik podany ze strony PGG wycenił za 380 km od kopalni 3100 zł brutto ilość dowolna do 25 ton, pytałem u innych to raczej poniżej 4000 zł za kurs nie schodzi
  • Odpowiedz
@astri: ok no to u mnie wyszłoby jakoś z 450 więc w 4tyś za transport można się zmieścić tylko zostaje kwestia czy dla lepszego rozłożenia kosztów mógłby odebrać węgiel z kilku zamówień i na miejscu byśmy podzielili
  • Odpowiedz
@tomek0931: no tak tylko węgiel musi być ten sam, z tej samej kopalni, ja poluję na węgiel dla siebie i innych, mam 5 osób więc 25 ton ale niektórzy nie wezmą 5 ton to bierze inny np. 2 lub 3 tony, uzbierało się u mnie chyba 8 osób więc koszty jeszcze mniejsze na głowę jak trzymamy się tych 4000 zł

nie można odbierać na 2 razy, zabierasz wszystko przy jednym odbiorze
  • Odpowiedz