Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy znajde cos lepszego w podobnej cenie od #garmin edge 530? Mam juz zegarek garmin vivoactive 3 music jak cos do kompletu. Zastanawiam sie jeszcze, czy nie wziac od razu wersji bundle z czujnikami? #triathlon #szosa
  • 16
  • Odpowiedz
Zastanawiam sie jeszcze, czy nie wziac od razu wersji bundle


@sprynek: jak chcesz wywalić w błoto kilka stów, to bierz, albo czujniki i pas kup od Magene, a zaoszczędzone 400 zł wydaj na oświetlenie ;)
  • Odpowiedz
@sprynek: nie w temacie, ale ja po użytkowaniu edge 530 żałuję, że nie kupiłem 830. Wiem, nie ta półka cenowa ale już wiem, że kolejny komputer muszę mieć z ekranem dotykowym. Nawigacja po menu i po mapach za pomocą XX wiecznego interfejsu klawiszowego to tragedia :)
  • Odpowiedz
@mmichal: nie wiem, aplikacja garmina na telefonie jest kompletnie do niczego. Mi chodzi bardziej o podgląd mapy jadąc itd. przy pomocy analogowych przycisków to jest katorga, na postoju z resztą też.
  • Odpowiedz
@dzangyl: wiele osób o tym juz mówiło, w wahoo to jest super, masz coś jak google maps gdzie sobie klikasz i licznik tam prowadzi i tyle, widzisz swoją trasę i przebyty ślad i jest mega łatwo, myslalem ze garmin tez cos takiego ma
  • Odpowiedz