Wpis z mikrobloga

Da się w jakiś sposób zmascic misje lojalnościowe Mirandy, Jacoba, thane, Jack i mordina? W szczególności Jacoba bo w tej misji chyba nie na nawet takiego wyboru że mógłby być zły na sheparda. Chciałem to sprawdzić ale wbijam platynę i potrzebuje wszystkich aby mi przeżyli w misji samobójczej bo ostatnio zginęła mi tali, samara i thane xD
#masseffect #masseffect2
  • 7
czy wszystko misje działają tak jak lojalka samary i tali, gdzie jak źle poprowadzisz misje to tracisz lojalność tej osoby


@Fighter_forGlory: Nie wszystkie. #!$%@?ć lojalnościówkę możesz tylko w przypadku Thane'a, Samary, Tali i Zaeeda. No i dodatkowo możesz stracić uzyskaną lojalność w przypadku kłótni na Normandii, które mają miejsce dla par Miranda/Jack i Tali/Legion. Innych opcji chyba nie ma
@Fighter_forGlory: Na samym końcu misji jak wybierzesz opcję uratowania ludzi w tej fabryce, to dochodzi do kłótni między nim i Shepardem. Jak go nie przekonasz do kontynuowania misji (paragon/renegade), to nie będzie lojalny

PS musiałem wygooglować słowo "zmaścić", bo autentycznie pierwszy raz na oczy widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)