Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do doświadczonych Mirków. Jakie jest prawdopodobieństwo że od preejakulatu zapłodnię kobietę? Słyszałem że znikome i trzeba byłoby go dosyć dużo. Tylko właśnie problem w tym że ja mam go dosyć dużo. Czasem nawet już chwilę po uzyskaniu erekcji wypływa taki lepki płyn, a czasem nawet jest to taka biała kropelka (czy tam mogą być plemniki?). Nie chciałbym zaliczyć wpadki tym bardziej że moja dziewczyna ma dopiero 16 lat i wiadomo jak by to jej mogło zrąbać życie. Przerywany stosunek mamy w 100% opanowany bo wyciągam na długo długo przed finiszem. Więcej w naszym seksie jest orala niż penetracji ale jednak boję się o to co wyżej napisałem.

#pytanie #seks #plemniki #niebieskiepaski #zaplodnienie #antykoncepcja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63076813c62f2b5eed32b1ab
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak, w preejakulacie mogą radośnie pływać plemniki.

Jak chcecie się bawić w stosunek przerywany w "miarę bezpiecznie" to warunek jest taki, że dziewczyna ma w miarę regularne miesiączki - macie wtedy jakieś 5 dni po ustaniu krwawienia na takie zabawy i jakieś 5 dni do przewidywanej daty kolejnej miesiączki. Ale to działa tylko jeśli nie ma dużych wahnięć w cyklu.

W każdym innym przypadku kupcie gumy, jak odpowiedzialni ludzie
  • Odpowiedz
  • 0
@moll @AnonimoweMirkoWyznania szansę są małe, czy są plemniki to wydaje się cechą osobniczą niektórzy nie mają. Powiedziałbym bym że 5 dni po okresie to takie proszenie się o wpadkę, szczególnie że młode kobiety mają nieregularne okresy najbezpieczniej to wyznaczyć owulację termometrem no i obserwacje śluzu, 3 dni po owulacji aż do krwawienia jest w zasadzie 100% okres niepłodności.
  • Odpowiedz
@gumon: dlatego zaznaczyłam, że musi mieć bardzo regularne okresy. W ogóle jeśli współżyją to ona powinna prowadzić kalendarzyk - antykoncepcja z niego słaba, ale taka wiedza przyda jej się na lata
  • Odpowiedz
@gumon: dlatego bez kalendarzyka ani rusz, wtedy może sama sobie wyliczyć płodne/bezpłodne. Szczególnie jeśli będzie korzystała z aplikacji, może bawet ustawić sobie powiadomienia o miesiączce/owulacji

miałam koleżankę, która okresu dostawała co 2 tygodnie. Biedna była :(
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Powiem ci ze bardzo duzo ryzykujesz, nawet nie wiesz ile. Jesli teraz dziewczyna zajdzie to nawet nie masz możliwosci jechać z nią do Czech lub Niemiec zeby zrobic zabieg.
Do jej osiemnastki używaj gumki, seks też jest fajny w gumce.
Drugi pomysł to namow ją na analny, też lepsze niz potem alimenty placic przez 20 lat.
  • Odpowiedz