Wpis z mikrobloga

Przeprowadziłam się do domku w którym nie ma żadnego #internet poza mobilnym. Są w planie przyłącza światłowodowe, ale są już oznaczone jako "w realizacji", a na mapie oznaczeni są praktycznie wszyscy sąsiedzi, tylko nie my ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pewnie po prostu nie było w czas zgłoszone zapotrzebowanie, chociaż po przeprowadzce zgłaszaliśmy gdzie się dało.
Da się jeszcze coś ugrać czy będziemy mieli światłowód metr od krawędzi działki, ale nie będzie jak się do niego podpiąć? ( _)
#orange #swiatlowod #budowadomu #kiciochpyta
strachnawroble - Przeprowadziłam się do domku w którym nie ma żadnego #internet poza ...

źródło: comment_1661424218HNJFTpmBSKmMEJKJL04tvv.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirkosoft: @odomdaphne5113 od orange nic madrego sie nie dowiesz, "przyjęli zgłoszenie o zapotrzebowaniu" i tak przynajmniej od pół roku. Serio, próbowałam

@K_O_R_N_I_K: dzięki, takich informacji właśnie potrzebowałam, może są szanse w takim razie

Co do reszty: internetu jeszcze nie ma, mamy projekt "w realizacji", wszyscy dookoła na ten moment mają mobilny. Jeżeli zrobią a nie będzie innej opcji to rzeczywiście spróbuję się podpiąć do sąsiada
Co do reszty: internetu jeszcze nie ma, mamy projekt "w realizacji", wszyscy dookoła na ten moment mają mobilny. Jeżeli zrobią a nie będzie innej opcji to rzeczywiście spróbuję się podpiąć do sąsiada


@strach_na_wroble: Często na popc siedzi t-mobile może telefon do nich i pytanie czy będziesz mogła przeskoczyć na światło. Ale naprawdę to w realizacji to i dwa trzy lata potrafi wisieć :) A najlepsze że nigdzie nie idzie się dowiedzieć
@strach_na_wroble: Jako wykopowy ekspert który był dwa razy w takiej samej sytuacji mogę powiedzieć, że jeżeli twój dom jest "po drodze" do innych domów to niemal na pewno wyprowadzą ci też przyłącze kładąc światłowód. Projekty często robione są 2-3 lata wcześniej i często nie ma tam domów które zostały wybudowane w międzyczasie. Dla pewności możesz jeszcze zagadać z panami jak będą już kopać.

Pamiętaj że ta pierwsza ekipa kładzie najpierw tylko