Wpis z mikrobloga

@marsellus:

ja tam się bardzo nie znam, ale myślałem że juve to poważny klub( ͡° ͜ʖ ͡°)

To zależy od interpretacji. Milik wpadł, bo Keana nikt nie chciał wziąć, dlatego trzeba było pójść po taniości, a Morata i Depay nie przyszli, bo po drugiej stronie ktoś w ostatniej chwili podniósł żądania. Moraty mi szkoda, bo akurat on jest skrojony pod taktykę. To oznacza może oznaczać, że są
@Filip3k91: tylko ja tak uważam, to prawda

no i jeszcze Luis Enrique, Simeone, Conte, Zidane, Pirlo, Del Bosque, Allegri u których Hiszpan grał. Co ciekawe, u każdego z wyjątkiem Zidane’a grał w pierwszym składzie

ale to ja jestem #!$%@?, bo uważam, że napastnik, który niemal co sezon robi 20-30 G+A (tylko w 18/19 mu się nie udało) i na dodatek pressuje, rozgrywa od tylu, gra na skrzydle i pracuje na kolegów
@realbs kurde, serio nie ma co marudzić. Za bardzo fajne pieniądze solidny zawodnik. Możemy się cieszyć że kolejny piłkarz z Polski jest w dużym klubie. W Juve nie pracują już idioci i wolą zatrudnić takiego grajka niż płacić niebotyczne pensje niekoniecznie dużo lepszym zawodnikom.
@realbs: a co mają mówić trenerzy o swoim piłkarzu?? Że jest #!$%@?? xD I ogólnie to trochę sam sobie przeczysz, bo piszesz o Zidane a tam nie był jego pierwszym wyborem jako zmiennik, więc jak to jest? Fantastyczny, ale nie graj z nami?

Morata = Milik jak dla mnie, chociaż Morata faktycznie miał moment w którym przewyższał Milika o lata świetlne i mógłbym stwierdzić, że był fantastyczny. Oczywiśćie chodzi mi o
@Filip3k91: No jak miał jako konkurencje najlepszego piłkarza w historii tego sportu i to w swoim prime, oraz Benzeme, to ciężko żeby był numerem jeden xD

nie mowie, ze maja mówić, ze jest #!$%@?, ale każdy z tych trenerów miał inne opcje, a jednak wybierał Morate. Dlatego, ze jest to najbardziej uniwersalna 9tka na świecie. Sprawdzi się w każdym rodzaju futbolu. Gra w superofensywnej kadrze Hiszpanii i u defensywnego Simeone gdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@realbs: ale on tez mial swoj prime jak gral z Benzema i CR7. To ze nie wygryzl cr7 to zrozumiale, ale akurat Benzema moim zdaniem byl do lykniecia.

Tak czy siak to tylko zderzenie naszych opini, natomiast wiekszosc osob z srodowiska twierdzi ze nadal ma niewykorzystany potencjal, ale na poziomie fantastycznego pilkarza aktualnie nie jest.
imo kean


@realbs: #!$%@? czytam za reddicie opnie kibiców Juve i wszyscy zgodnie że każdy jest lepszy od Keana a już na pewno Milik, ale oczywiście największy brak wiary musi dostać od Polaka xD.
@Mikka: No chyba logiczne, ze skoro kean potrafi wszystkie pozycje obskoczyć w ataku, to pewnie dostanie więcej minut niż Arek, tym bardziej ze kosztował 4x tyle co Polak, i trzeba go będzie sensownie sprzedać

Czy kean jest lepszy niż milik? Nie.
Czy na samej 9tce będzie grał więcej niż Milik? Nie.
Czy jest bardziej uniwersalny niż Milik? Tak.