Wpis z mikrobloga

Cześć,
mieszkam w takim miejscu, że nie mam możliwości pociągnięcia sobie internetu kablem od operatora w grę wchodzi tylko internet mobilny. Każdy z operatorów ma w miarę dobry zasięg tutaj (aktualnie używam w playu neta z pakietu, no ale tutaj mam jakieś 30-40gb i to współdzielone ze wszystkimi podpiętymi pod mój abonament, więc nie jest to stabilne rozwiązanie)

Chciałbym móc pracować sobie spokojnie zdalnie + oglądać bez spiny netflixa, hbo czy jakieś tam streamingi z neta (i nie sprawdzać codziennie czy czasem nie zużyłem limitu)

Jaki internet możecie polecić, żeby nie związywać się umową na kilka lat, ale móc używać sobie internetu w laptopie bez limitu (hotspot z telefonu/router mobilny). Żeby nie wychodziło za drogo ale dawało spokój :D

Miłego dnia!

#internetmobilny #tmobile #orange #orangeflex #play #lte #5g
  • 6
@Elementx: w Orange Flex jest chyba najtaniej jeśli chodzi o transfer, a dodatkowo można za free poprosić na grupie albo mikro dużo ludzi wysyła bo im przepada i nie wykorzystują
Dodatkowo za 20zl masz pakiet video bez limitu z takich stron jak HBO, Netflix, Youtube
@Furion: Tylko, że to jest abonament, a tego się obawiam, bo nie wiem czy będę potrzebował tego internetu za rok a co dopiero za 2 lata.
@droid43210: Dzięki! super, a taki internet można wykorzystywać jako hotspot i wciąż ten netflix działa?