Wpis z mikrobloga

Czasem trzeba bylo cos skleic klejem biurowym. Dla mnie rewelacja. Niektóre przetrwaly u mnie do dzis (te z czasow, gdy Kaczor Donald kosztowal 16.000 zl ( ͡° ͜ʖ ͡°) )


@Katedra_z_chlebkiem: Giełda Kaczogrodu to był kosmos - za nic nie wiedziałem o co tam chodzi, ale dawali kartoniki jak w Eurobiznesie i się tym jarałem.

Mam wszystkie numery od premierowego z 1994 roku aż po 1998, kiedy
aegypius - > Czasem trzeba bylo cos skleic klejem biurowym. Dla mnie rewelacja. Niekt...

źródło: comment_1661440408df0ytUzNXPpGvrKZux8c3J.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@101101101: Miałem numery od 1998 do jakoś 2008 roku trzymane na strychu. Jak mnie nie było to pękła rura a matka wyrzuciła wszystko bo powiedziała że jakieś gazetki zamoczone xD ehhh (,)
  • Odpowiedz
@Ojciec_Pijo: wiele osob tutaj byloby szczesliwych za pdfy, tak jak i ja.
Nawet i jakis patronite za skany, zeby calkiem nie przepadly, ale to chyba malo legalne.

Ostatnio zdazy mi sie kupic KD i to jakies #!$%@? w porownaniu z tym co oferowal w latach '90.
  • Odpowiedz
@101101101: Pamietam, że jeszcze koło 2000 roku napisałem do egmontu, zapłaciłem i dostałem pierwsze numery z 1996 chyba roku bo chciałem mieć.
  • Odpowiedz
@Katedra_z_chlebkiem: Właśnie niestety albo stety zależy mi na pełnych numerach łącznie z okładkami i informacją co było w danym numerze dodane jako gadżet + oczywiście całość po polsku.
@wykopowy_brukselek: Masz jakieś numery z lat 2000-2003? Bo na tych mi najbardziej zależy.
@koralowiecc: Wychodzi, ale to już jego agonia bo jeden numer ukazuje się raptem co 2 miesiące.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem Egmont tu naprawdę przegapił szansę - gdyby wydali roczniki od 1994 to dorośli ludzie by wydali na to sporą kasę. Circa 1997 wydali właśnie roczniki w grubych tomach - to jest dopiero Biały Kruk. Ale skoro tego nei robią to albo nie mają już licencji albo wersje elektroniczne dawno przepadły.

No ja naiwnie jeszcze wczoraj myślałem, że te stare numery da się bez problemów kupić - jak nie w formie
  • Odpowiedz
@101101101: Kilka/kilkanaście lat temu udało mi się kupić roczniki 1996-2000 po ok. 30-40zł za rocznik :) Teraz są warte co najmniej kilka (lub kilkanaście) razy więcej. Ale wiem, że ceny teraz oszalały.

Natomiast jeśli chodzi Ci o same komiksy to ze swojej strony polecam serię Kaczogród, która zawiera wszystkie komiksy twórcy uniwersum Carla Barksa (30 tomów ładnie wydanych w twardej oprawie). Obecnie wyszło chyba 17 tomów i nowy wychodzi mniej więcej
  • Odpowiedz