Wpis z mikrobloga

@101101101: ciekawe czy mój dawny kumpel jeszcze ma te zbiory... Pamiętam że bardzo mu zazdrościłem, bo miał tego naprawdę od groma, chyba każdy numer każdego Donalda jaki wychodził, czy to czasopismo, czy to Giganty czy Mamuty itd. Ciekawe ile czasu zajęłoby zarchiwizowanie tego wszystkiego.
  • Odpowiedz
@Ojciec_Pijo: Jeśli dałbyś radę podesłać jakieś pdfy do numerów z lat 2000-2003 (ewentualnie końcówki 1999 i 2004) to byłoby super. Też miałem kiedyś tego od groma (podejrzewam, że grubo ponad 200 numerów, ale po tych wszystkich latach ostało się raptem 10-15 numerów z czego 3/4 ma powyrywane strony i brak okładek).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@101101101: podpinam się pod pdfy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miałem ja Ci kiedyś całe pudlo donaldów, kilka lat zbierania i sprzedałem na allegro za jakieś śmieszne pieniądze..( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@achillesgrek: a równą stówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@101101101: skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości, podasz mi maila i będę coś pomału wysyłał, mogą nie być uporządkowane rocznikami ale na pewno od lat 90 do bodajże 2005. A co to jest 200 sztuk Panie, kurła ja swoje egzemplarze to już liczę w tysiącach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@101101101: nie ma szans, jedynie używane znajdziesz ale ceny tego są porąbane a stan bywa różny i zazwyczaj niekompletny. Dlaczego? Bo jeżeli ktoś ma dany rocznik to za 1000zł nie opłaca się tego sprzedawać, a za kilka tysięcy mało kto kupi.

Moim zdaniem Egmont tu naprawdę przegapił szansę - gdyby wydali roczniki od 1994 to dorośli ludzie by wydali na to sporą kasę. Circa 1997 wydali właśnie roczniki w grubych tomach
  • Odpowiedz
@101101101: jesli zalezy Ci glownie na komiksach, a nie na dzialach dodatkowych (figle filgarzy itp.), to pomysl o zakupie kolekcji Kaczogród Carla Barksa. Aktualnie jest wydawana przez Egmont. Mnostwo najlepszych historii, ktore pamietam sprzed 25 lat, to wlasnie te narysowane przez Barksa. Jak to odkryłem, to bylem bardzo szczęśliwy
  • Odpowiedz