Wpis z mikrobloga

Zamówiłem kebab w bułce. Przyjeżdża dostawca Uber Eats, daje mi zamówienie a tam widzę rollo. Pytam się dostawcy czy nie pomylił zamówień a on niet niet numer dostawa dobri.
Patrzę w domu na tą siatkę z tortillą a tam w środku jakaś karteczka. Okazało się, ze "today no bułka"

Dać restauracji pozytywną opinię czy negatywną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#jedzenie #dostawa #kebab #turek
SerTrapistow - Zamówiłem kebab w bułce. Przyjeżdża dostawca Uber Eats, daje mi zamówi...

źródło: comment_1661392885GqBud5B9qgyBJ1Ypnt23pD.jpg

Pobierz

Jaka ocena dla restauracji

  • Pozytywna 59.8% (3551)
  • Negatywna 40.2% (2390)

Oddanych głosów: 5941

  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SerTrapistow: ziomek jaki negatyw idziesz do sądu, że zniszczyli Ci życie- trauma bo oczekiwałeś bułeczki a jej nie było i nie możesz od czego czasu się pozbierać- nie możesz pracować ani spać. Sprawa wygrana z góry i jesteś ustawiony do końca życia.
  • Odpowiedz
@SerTrapistow boże jak mnie w-----a jak nawet im się nie chce zadzwonić zapytać, czy można zamienić na coś innego. Mają przecież dane kontaktowe, zajęłoby to minutę. Mi jakiś czas temu zamienili paprykę w pizzy na pieczarki bez pytania, była godzina 23 i nie chciało mi się wydzwaniać i czekać na dostawę czegoś innego, nienawidzę pieczarek i resztę wieczoru spędziłam wygrzebując je z sera xD
  • Odpowiedz
@korin_: ale p------e myślenie. Dostawca p-----ł zamówienie i ci nie smakuje? Gotuj sobie sam, no geni


@Lepki: wyjmij kija z d--y xD to jest tak jak byś się p-----------l, że bym pisał, że jak usunąłem system32 z dysku c to mój komputer zaczął chodzić szybciej xD

Daje tak beznadzieje rady bo pytanie opa też jest dla beki. Zrobi co uzna za stosowne ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@SerTrapistow: dawaj negatywa, bo z tymi gastronomicznymi gamoniami od jedzenia na dowóz p-------a można dostać, a i tak zazwyczaj mają zawyżone oceny. Później zamawiasz głodny wieczorem żarcie z lokalu o wysokiej ocenie, a po godzinie dociera niekompletne, gdy w tym czasie inne lokale zdążyły się już zamknąć i musisz się użerać z reklamacjami, bo platfusy jeden z drugim nie potrafią nawet zadzwonić tylko wysyłają jakieś wybrakowane dziadostwo i dopiero jak
  • Odpowiedz
@SerTrapistow ja bym dała negatywa. Kiedyś tak miałam z pizza. Zamówiłam mała góralska z mnóstwem dodatków. A dostałam dużą margarite. No to kurde. Zjadłam dwa kawałki bo to duża a resztę dałam bratu. Tyle se pojadalam. Za takie numery tylko negatywna opinia
  • Odpowiedz
@SerTrapistow: tym się różnica Polacy od reszty, dla nich to pierdoła, nie ma bułki to w roloi i jest po sprawie. A polak? Już pismo pisze, skarga na komendę i do ZUS, do sanepidu i wysmarować opinie na google bo mu zamiast w bułce to w roli kebaba za 18 zł sprzedali ..

Śmiejecie się z moherów w sami nie różnice się niczym po za wiekiem XD
  • Odpowiedz