Wpis z mikrobloga

@wypokowy_expert: to wiem, że nie robi, po prostu pakiet Boscha to pług-n-play, automatyka jest już podłączona - pompy, czujniki są już zamontowane w miejscach gdzie powinny być, jak kupię grupy pompowa innego producenta to muszę uzbrajać je w osprzęt mm100
@elementbn: myślałem kupić Elterm Kompania 460, czyli dwie grupy pompowe (jedna do podłogówki z mieszaczem i zaworem z siłownikiem, a druga grupa uniwersalna do grzejników). Spięte obie grupy sprzęgło-kolektorem i do tego 2x MM100. Jak masz skonfigurowane moduły? Gdzie masz czujniki temp. doczepione?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wrocilem_bo: 1.mm100 - grzejniki ( tu mam podpięte pod wejscie czujnik sprzegla), i pompę od grupy grzejnikowej. Jak nie ma mieszacza to nie podłącza się czujnika na wyjściu za pompa. Dodatków chyba wyjście od czujnika się mostkuje (w instrukcji na końcu są schemty i podlaczenia).

2. Mm100 podglogowka. Czujnik za mieszaczem. Pompa do modułu oraz mieszacz.
@elementbn: pójście w rozwiązanie systemowe zawsze jest rozwiązaniem, pytanie ile nożna oszczędzić na połączeniu CW400+MM100 i grupy pompowe firmy trzeciej? Narazie jakbym nie liczył to wychodzi około tysiak i zastanawiam się czy warto kruszyć kopię i kombinować kiedy z Boscha dostanę rozwiązanie kompletne