Wpis z mikrobloga

Mam czasem dziwne myśli tzn jak byłem w kościele to sobie pomyślałem czemu taki ksiądz całe życie żyje w kłamstwie i mimo to ma odwagę przemawiać publicznie albo takie typ ze zdjęcia nie jest za mądry a pokazuje się przed kamerami.Czlowiek mądry lub inteligentny niekoniecznie ma łatwiej w życiu bo dużo głupich ludzi nawet nie analizuje tego co robi mają #!$%@? w opinie innych itd.

Prawda jest taka ze ten typ ze zdjęcia ma żywo by nas zagiął szybko.Możemy sobie pisać, że jest głupi żyje w w iluzji a na żywo by nas samą gadką rozwalił.

#przegryw #fobiaspoleczna #depresja #psychologia #jablonowski
Pobierz
źródło: comment_1661371272KSL1wW0XrNqhND16O7KZxN.jpg
  • 7
@Kodzirasek: Co to znaczy zagiął? To, że w dyskusji nie będąc do niej przygotowanym brakłoby argumentów do obalenia jego tez?
Otóż niektórzy posiedli sztukę retoryki i tak, mają łatwość narzucania narracji, jednak Jaszczur posługuje się głównie sofizmatami i tylko to daje mu przewagę. Jedyna rada, jeśli nie ma się większego skilla w prowadzeniu dyskusji, lepiej odpuścić.
@Kodzirasek: @bnz44: Kiedyś miałem w robocie człowieka który miał duży dług za niespłacany kredyt (Chyba już 100 tys się uzbierało) i zawsze tłumaczył że po iluś latach to się przedawnia i musi się jeszcze trochę przemęczyć.Wszyscy mu tłumaczyli że tak nie jest ale on tak energicznie i intensywnie tłumaczył swoje teorie że inni już nie mieli siły rozmawiać i każdy mu już tylko przytakiwał na ten temat żeby mieć spokój.Żadne
@Varin: Kombinował żeby jego wypłatę dawali na konto innego pracownika i on potem odpali tej osobie jakąś część swojej wypłaty (Żeby komornik nie zabrał).Nie mógł tego załatwić i po 3-4 miesiącach się zdenerwował,zwolnił się i marudził że przepracował te miesiące za darmo bo wszystko zabrał komornik bo nie chcieli z nim tego załatwić.