Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
hej, jestem w związku z kobietą od przeszło 8 lat, nie jesteśmy w sformalizowanym związku. Znamy się do końca liceum i nie zapowiada się, żebyśmy byli ze sobą do końca życia. Nie chce wylewać nawet anonimowo, na nią szamba, ale to nie będzie miało sensu dalej. Dużo o tym rozmawialiśmy i żadne z nas nie umie podjąć decyzji o zakończeniu związku. Głównie ze względu na wygodne życie, przyzwyczajenia, wspomnienia i kultowe co powiedzą inni.

Zastanawiam się jak to sensownie oznajmić i rozegrać. Chciałbym, żebyśmy dali sobie spokój i poszli na przód. Mieszkamy razem, więc nie wiem czy wcześniej już sobie coś nowego wynająć, czy wrócić do rodziców po rozstaniu? A jakbyście podzielili się rzeczami wspólnymi, wszystko raczej kupowaliśmy na spółkę samochody, tv, aparat i tak dalej.
Zastanawiam się jak to będzie jeszcze wyglądało z naszymi wspólnymi znajomymi. Zakładam, że raczej zostanę bez nich, albo znacząco ograniczy się kontakt z nimi.

Jak to u was wyglądało, od tej nazwijmy strony technicznej? Czego się powinienem jeszcze spodziewać, czego nie jestem świadom?
Jak wyglądały wasze rozstania? Bo tak szczerze to moje pierwsze rozstanie poważnego związku.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6306775f1eed4ee6f4af8846
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 2