Wpis z mikrobloga

@HakerJanusz: jeśli ktoś napisał bota do strony, gdzie sposoby składania zamówienia zmieniają się tak co 4 godziny dostępności sklepu, to musiałbym mu pogratulować zmarnowanego czasu. Nie żebym był pewien że tacy ludzie nie istnieją, ale moim zdaniem to nie miałoby zupełnie sensu.
gdzie sposoby składania zamówienia zmieniają się tak co 4 godziny dostępności sklepu


@w9rT_wv_bIAn37l: heh ale jak ktoś miał od czerwca skrypty na dodawanie do koszyka to co się teraz zmieniło? aaa fakt - _token dodany na produktowej...
@MrVulcanoo akat dziadu pieronski kupiłem już dawno dla siebie i to po niższych cenach niż obecnie na PGG xD a z tym biznesem to się tak nie ciesz bo w mojej okolicy ceny na składach już zaczęły spadać, po tym jak ceny #!$%@?ło w kosmos i nikt nie chcial kupować
@MrVulcanoo obecnie każdy kto mówi o botach dezinformuje, specjalnie żeby ludzie nie szukali nowych sposobów VIA przeglądarka, żeby wygasić "nadzieję" chyba że dla kogoś autorefreshing jest botem xD
@HakerJanusz: Też mnie ciekawi jak taki bot miałby działać skoro strona leży. Chyba że odświeżenie strony i trafienie na działającą = instant dodanie do koszyka z automatu? Nie mam pojęcia, a jest to intrygujące od strony technicznej, i jaka jest skuteczność takiego bota w porównaniu do ręcznego polowania.
@MrVulcanoo może chociaż zdradzisz tą skuteczność bo nie oczekuję że będziesz tutaj pisał całe know-how :D
@sSpoko: żadnych botów nie ma i niech tak zostanie, lepiej jak w taką wersje wierzy większość kupujących.
@Last_Scyther: nic nie powiem jak działa, ale powiem tak. Ominąć czerwonych ekranów może się nie da, ale "uderzać do celu" już można, gdzie wy musicie się naklikać, bot nie.

Ciekawostka: lagowanie strony w czasie sesji zawdzięczacie w dużej mierze osobom, które napisały boty w słaby sposób, aby napierdzielały w PGG tysiącami zapytań na
@MrVulcanoo: ( ͡° ͜ʖ ͡°) próbowałem się pobawić w logowanie ruchu, przechwytywanie pakietów i #!$%@? nimi do serwera, ale tak jak na innych stronach w ten sposób mogę sobie dodać rzeczy do koszyka, tak tutaj z jakiegoś powodu nie działa. Cóż, pewnie jakiś krok pomijam ¯\_(ツ)_/¯
@vaxx: zależy w co walisz, czy czasem bana nie wyrwałeś i wiele innych czynników. Jak masz umiejętności to po jakimś czasie dojdziesz do wszystkiego i zrozumiesz, że IT PGG to praktykanci ze studiów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vaxx: a na to ci nie odpowiem, bo jest to jedno z kluczowych pytań w dobrym bocie, ale na początek sprawdzwegiel może wystarczeć jak zaczynasz. Możesz zapytać dereckiego czyli ziomka od sprawdzwegiel o VIP API i tam będzie szybsze reportowanie statusu węgla