Wpis z mikrobloga

Przejechalo obok już chyba z 50 wielkich k---a motocyklistów, połowa to k---a na jednym kole ale żaden się nie zatrzymal spytać czy wszystko git. Kto się zatrzymał? Kierowca Uber eats na skuterze, a dodatku nie umiał nic po polsku, ale zagadał co się stało i czy mi nie pomoc. I tak to jest w tej Polsce


@PodniebnyMurzyn: Wiem o czym mówisz. Co prawda nie na moto, ale a wiosnę trafiłem
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn:

Przejechalo obok już chyba z 50 wielkich k---a motocyklistów, połowa to k---a na jednym kole ale żaden się nie zatrzymal spytać czy wszystko git.

To słabo.Ja miałem pozytywne doświadczenie gdy raz musiałem się awaryjnie zatrzymać na skraju miasta. Jeden jegomość podjechał i zaczął pomagać. Aż musialem go przekonywać, że więcej nie ma co i po prostu zostawię moto do holowania, żeby potem na spokojnie sprawdzić co się stało.
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn killswitch, czujnik pod stopka,
Ale jak nie reaguje po przekreceniu kluczykiem to pewnie ten czerwony glowny bezpiecznik ci poszedl. ( wyciagnij go i zewrzyj na chwile styki i zobacz czy moto sie wlancza)
  • Odpowiedz
Przejechalo obok już chyba z 50 wielkich k---a motocyklistów, połowa to k---a na jednym kole ale żaden się nie zatrzymal spytać czy wszystko git. Kto się zatrzymał? Kierowca Uber eats na skuterze, a dodatku nie umiał nic po polsku, ale zagadał co się stało i czy mi nie pomoc. I tak to jest w tej Polsce


@PodniebnyMurzyn: a pewno każdy z kilometra pozdrawiał? xD
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: Stawiam na regulatornapiecia. Zobacz czy nie jest wybrzuszony na środku, jeśli tak od razu możesz zamówić na allegro nowy ;) weź oryginał, chińczyk się s-------i po kilku miesiącach a jest tylko niewiele tańszy
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: szkoda mazurskich zakrętów ale z dwojga złego chyba dobrze, że stało się to 10km od domu, a nie 250km.

Przejechalo obok już chyba z 50 wielkich k---a motocyklistów,


Znam to, też się nikt nie zatrzymał jak dwa lata temu babka z Garwolina wjechała mi w dupsko przy Wale Miedzeszyńskim. Ale ważne, że LWG.
  • Odpowiedz
Przejechalo obok już chyba z 50 wielkich k---a motocyklistów, połowa to k---a na jednym kole ale żaden się nie zatrzymal spytać czy wszystko git. Kto się zatrzymał? Kierowca Uber eats na skuterze, a dodatku nie umiał nic po polsku, ale zagadał co się stało i czy mi nie pomoc. I tak to jest w tej Polsce


@PodniebnyMurzyn: tak to jest. Większość macha ręką ale to by było na tyle jeśli
  • Odpowiedz
@czachon: @Ketonowy: @Orzeech: @pan_fenestron: @wez_idz_sobie: @pan_fenestron, @Zdziczest, @misiekss, @konik19: @kipowrot: @Koniorro: @Norbiss: @LoneRider: @mpetrumnigrum: zapomniałem wczoraj odpisać. Zaprowadziłem moto w poniedziałek wieczorem, we wtorek rano był zrobiony. Koszt naprawy: 30 zł xD (przy okazji razem z naciagnieciem łańcucha). Co się stało? Jakiś dodatkowy bezpiecznik
PodniebnyMurzyn - @czachon: @Ketonowy: @Orzeech: @panfenestron: @wezidzsobie: @panfen...

źródło: comment_1661925029w9zvwvB7a5pQwQsJRc9qJy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz