Wpis z mikrobloga

@Dejwor: Powiedz lepiej kto to „pidzama” xD

Zobacz ile jest watkow na reddicie ponad 20k ludzi aktywnych na ta chwile, 100% watkow narzekajacych na ggg i ich postawe 99% komentarzy narzekajacy na gg i ich postawe.

Nigdy nie widzialem 20k streamerow z poe xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LosB: chodzi mu o pidżama tego polskiego streamera, który swoją drogą gra sporo i zna gierke jak mało kto mimo tego że jego bolidy to glass canony za 100exow :p
  • Odpowiedz
@entryproc: Domyslam sie ale chcialem sprobowac bo i tak niegram do momentu jak ggg oprzytomnieje. Juz wyslalem ticket do suportu ggg ze chce zwrotu support packa, teraz mam wolna chwile :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LosB: tzn spoko jest nawet ale ego #!$%@? w kosmos przez dupowlazow. Coś jak kaplik kgorey kiedyś się otoczył swoimi waflami
  • Odpowiedz
@entryproc: Samo to ze gość #!$%@? na full time streamerow tylko dlatego ze zarabia na życie w inny sposób i mówi ze casuale tylko powtarzają co streamerzy mówią bez użycia swojego mózgu mówi dużo o tym człowieku
  • Odpowiedz
zna gierke jak mało kto


@BomBom: Jak mało kto to gierkę zna taki Maciejczak, a nie ten bufon z ego #!$%@? w kosmos. Generalnie szkoda czasu na niego jeśli ktoś zaczyna bo koleś tak jak napisałeś otacza się swoimi dupolizami + totalnymi noobkami, które dopiero zaczynają przygodę z PoE i roztacza wokół siebie otoczkę wielkiego boga i wszystkowiedzącego na temat PoE.
Prawda jest jednak taka, że jedyne co umie robić to
  • Odpowiedz
@Dejwor: @BomBom: Wafelek czy nie jednak gra na SSF HC i cały gear tworzy własnymi siłami co wg mnie w dużym uproszczeniu (ale w tym przypadku to jednak działa) stawia jego wiedzę wyżej. Do tego wydaje się dość skromny.

Zresztą ja mam #!$%@? w polską scenę PoE bo ona praktycznie nie istnieje. Można się tak licytować kto lepszy, a mi to wisi i każdy niech sobie ogląda kogo chce -
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KingLeeBruce: też nikogo w pl nie oglądam, ja lubię ghazziego ale on też narzeka na loot. W ogóle nie byle lamusy narzekają tylko serio osoby które w ta graka sporo
  • Odpowiedz
Jak mało kto to gierkę zna taki Maciejczak, a nie ten bufon z ego #!$%@? w kosmos. Generalnie szkoda czasu na niego jeśli ktoś zaczyna bo koleś tak jak napisałeś otacza się swoimi dupolizami + totalnymi noobkami, które dopiero zaczynają przygodę z PoE i roztacza wokół siebie otoczkę wielkiego boga i wszystkowiedzącego na temat PoE.

Prawda jest jednak taka, że jedyne co umie robić to kalki buildów od innych twórców z tuby,
  • Odpowiedz