Wpis z mikrobloga

@KingLeeBruce: zauwazylem ze kazdr narzeka ze nie ma itemów, jak wchodzę na poe trade to ejst wszystko co chcę, poe teraz dało przecież buffa na loot, jak bedziecie nadal ich za to #!$%@?ć to pewnei znowu zbufują bo z tego co idze to się słuchają graczy gdy byłem na streamie u pidzama to oni stwierdzili ze dla casuali to te nerfy lootu za bardzo nic nie zmieniają, gorzej jest u tryhardów
@Dejwor: czekaj czekaj czy ty próbujesz powiedzieć ze buf 2,5 i 3,5% uznajesz za wystarczający? normalnie jak w meme o "najtwardszym elektoracie"
@Dejwor: Lolz następny który dał się nabrać.

3.18 - 100% lootu
3.19 - 10% lootu
3.19D - zboostowalismy loot o 25% - co daje 12,5% lootu z 3.18
@Tang0: @KingLeeBruce: nie interesuje mnie to tbh. Od 6 lat latam juiced mapki bo to daje mi fun w tej grze a później z setkami exów bawie sie buildami i bije bossy. Jak nie cofna zmian albo nie przywroca do grywalnej wersji no to nie pozostaje nic innego jak zakonczyc gre xD(w moim przypadku)
@LosB: zawazylem ze wam od dobrobytu mozg oszalal, to ze na sentinelu mielscie sentinele ktore wziekszaly drop + bazowy byl wiekszy to nie znaczy ze zawsze tak bedzie, ale z tego co widze to ggg jest dosc sluchajace sie graczy wiec pewnie bedzie te 100% kiedys
@KingLeeBruce: jeden komentarz byl bardzo dobrze strzelony, najbardziej płacza ludzie którzy ZAWSZE w poe sobie poradzą i z niczego zrobią coś a ja dzis sie dowiedzialem ze jak dam 3 mapki to dostane jedna wyzszego tieru u vendora :D
@Dejwor: Ale to słynne "100%" to była podstawa która towarzyszyła nam od "lat" to co dawały mechaniki ligowe to był zawsze "bonus", a teraz uwalono wszystko gwałtownie w dół.
@LosB: nie wiem to wyzywajcie tych ludzi do was podnosną bo widac ze to dziala ale z tego co slsyzalem u pidzama to tylko streamerzy płaczą najmocniej a dzieki poe nie muszą iść do roboty- słowa pidzama
@Dejwor: Nie bardzo rozumiesz co zmiana lootu powoduje. Loot był zwyczajnie potrzebny żeby rozwijać buildu poprzez crafty, jego dostępność powodowała ze dużo więcej graczy mogło osiągnąć więcej, mogło eksperymentować z buildami, wyciągać więcej funu z gry. Obecne zmiany powodują ze poe to gra na pełny etat w januszeksie, #!$%@? za półdarmo (a jak kupujesz mtx to jeszcze dopłacasz do interesu). Jakbym chciał cierpieć to bym #!$%@? w imadło wsadził a nie
@Dejwor: No i spoko, ale mnie challange nie obchodzą, ja chce zrobić 2-3 nowe buildu co ligę i zrobić nimi cały kontent, i chce ciekawej ligowej mechaniki, ciekawego sposobu craftowania. T16 i challange kupione na tft to 1/50 tego co ta gra oferowała, a teraz nawet i to nie ma znaczenia. Nie zdziw się jeśli nikt Ci ja trade requesta nie odpowie za tydzień, spadek liczby graczy jest ogromny
@Dejwor: Wejdz na reddit/oficjalne forum poe, bo albo bardzo duzo streamerow nam obrodzilo albo kimkolwiek jest „pidzama” mija sie prawda.