Wpis z mikrobloga

Moja różowa ma co najmniej z 10 samotnych dziewczyn ~25lvl u siebie w biurze.

Większość z nich ma podobną charakterystykę, są z ubogich rodzin, przyjechały ze wsi, mieszkają i utrzymją się same, zarabiają 4-6k na rękę (niektóre mają hipoteki które spłacają same), szukają faceta.

Wszystkie chłopy u niej w pracy żonate i dzieciate więc nie ma podjazdów.

Dlaczego nie chcą żadnego z was, mieszkających z rodzicami i codziennie płaczących jaki ich los tragiczny - domyślcie się sami.

#przegryw #blackpill
  • 28
25lvl to wiek skakania po boltzach a nie szukania beciaka do nudnego związku


@Mezomorfix: przecież znam je, chodzimy razem na imprezy i są na prawde spoko, do tego później wracają same na puste mieszkanie, aż mi ich szkoda.
Ty za to kolego lubisz sobie tłumaczyć swoje niepowodzenia jakimiś fantazjami o dziewczynach wyczytanymi na internecie, bo sam raczej niewiele wiesz z własnego doświadczenia.

wymagania mają duże


@Wazdusciel: normalnego chłopa. Jedna się
@cyk_w_komkuter: wieśniary przyjeżdżające do Warszawy to ciekawy przypadek. Myślą sobie, że nie wiadomo jak wiele osiągnęły, bo mają pracę biurową za guwno pensję.

Prawda jest taka, że porządny człowiek sobie takiej nie weźmie, bo żeby taką przedstawić kolegom z zagranicy to trzeba by ją przeszkolić na dwa tygodnie przed spotkaniem z angielskiego, żeby się taka jełopa umiała w ogóle przedstawić.
@cyk_w_komkuter:

Ty za to kolego lubisz sobie tłumaczyć swoje niepowodzenia

Nigdy nie pisałem że mam niepowodzenia z kobietami, a wręcz przeciwnie. Piszę drugiej perspektywy i kilka razy zdarzyło mi się umawiać z różowymi które mają np narzeczonego.
Więc wiem jak jest.
@cyk_w_komkuter: byłem na randkach z taka ze wsi. myślenie o tym jaka ona jest niesamowita i brak jakiejkolwiek checi dawania czegos od siebie.. nawet jak placilem na którejś randce to nic nie wspomniała o tym ze może dołożyć
jak szukać to tylko native warszawianki
Niemożliwe żeby 9/10 była sama.


@bulbulator90: ruda, kręcone włosy, szczupła, wysoka, z poczuciem humoru, i wysyła mamie pieniądze na wieś co miesiąc żeby jej pomóc. Szuka normalnego chłopa, ta to bym powiedział że troche już wariuje, kiedyś np żaliła się różowej że nawet fajnego pilota poznała na tinderze, ale wydawało się jej że ją tylko chce przeruchać a do tego nie ma jak z nim związku poważnego założyć bo ciągle lata
powiem ci jak skończy 90% z nich - będą robić jako jednorazówki z tindera do 30-35 lvla a później z wielkim żalem zwiążą się z przecientniakiem którego będą terroryzować psychicznie


@NadmiarNiedoboru: to co, mają teraz połasić się na przegrywa z braku laku? A najlepiej to wyjechać do niego na lubuszczyzne i robić z nim razem w kołchozie?
Większość z nich ma podobną charakterystykę, są z ubogich rodzin, przyjechały ze wsi, mieszkają i utrzymją się same, zarabiają 4-6k na rękę (niektóre mają hipoteki które spłacają same), szukają faceta.


@cyk_w_komkuter: popatrz pan, dziewczyny 25lvl, pracowite, utrzymują się same i od 10 lat nie mogły sobie faceta znaleźć. Nie... to na pewno z facetami jest coś nie tak. Przecież to niemożliwe by one miały coś z głową, że jeszcze sobie nikogo