Wpis z mikrobloga

Moja różowa ma co najmniej z 10 samotnych dziewczyn ~25lvl u siebie w biurze.

Większość z nich ma podobną charakterystykę, są z ubogich rodzin, przyjechały ze wsi, mieszkają i utrzymją się same, zarabiają 4-6k na rękę (niektóre mają hipoteki które spłacają same), szukają faceta.

Wszystkie chłopy u niej w pracy żonate i dzieciate więc nie ma podjazdów.

Dlaczego nie chcą żadnego z was, mieszkających z rodzicami i codziennie płaczących jaki ich los tragiczny - domyślcie się sami.

#przegryw #blackpill
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyk_w_komkuter: właśnie nie do końca rozumiem co chcesz powiedzieć. Są samotni ludzie płci obojga, którzy z różnych powodów nie wejdą ze sobą w związek, nawet jeśli bycie singlami nie jest dla nich idealne.

Każdy ma prawo do swoich oczekiwań i jednocześnie nikt nie ma obowiązku ich spełniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bo są księżniczkami szukającymi bolca p-------a który po kilku miesiącach intensywnego ruchańska zostawi ich z bąbelkiem i pójdzie szukać nowych wrażeń?


@Bajtlik: Albo poprostu nie chcą się wiązać z niestabilnym emocjonalnie i pretensjonalnym spierdoxem który z początku może i będzie miły ale jak tylko wejdzie pare razy to zacznie drzeć morde bo laska chce gdzieś wyjść z domu od czasu do czasu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cyk_w_komkuter:

razem na imprezy i są na prawde spoko, do tego później wracają same

I chcesz mi powiedzieć że w trakcie nikt do nich nie podbija?
  • Odpowiedz
@cyk_w_komkuter:

Dlaczego nie chcą żadnego z was, mieszkających z rodzicami i codziennie płaczących jaki ich los tragiczny - domyślcie się sami.


Bo laski nie są głupie i jak maja do wyboru być same albo wziąć sobie na utrzymanie dorosłe dziecko w postaci wykopowego przegrywa to wolą byc same ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@cyk_w_komkuter: Odpowiedź jest banalna. Czekają na coś co nie nastąpi czyli książę z bajki przybędzie i podbije do pracowitej 25 letniej dziewczyny która wyrwała się ze wsi w wpłaca co miesiąc pieniążki mamie XD
Strasznie mi szkoda zmanipulowanych przez popkulturę typiar które swoje najlepsze dwudzieste lata poświęcają na robienie "kariery" i pielęgnowanie w sobie męskich cech dusząc jednocześnie kluczowe dla potencjalnego partnera cechy kobiece
  • Odpowiedz