Wpis z mikrobloga

#gwarancja #rekojmia #allegro
Mirki problemik mam i chciałem się dopytać co robić.
Kupiłem zamiennik tuszu na allegro. Nie pierwszy raz kupowałem zamiennik i nigdy nie miałem żadnych problemów. Skusiła mnie cena i kupiłem gdzie indziej niż zazwyczaj. Gówno nie działało od początku. Wysłałem zwrot. Przez dwa tygodnie cisza. Pytam sprzedawcy czemu. A oni że moja drukarka uszkodziła tusz (WTF?!) i zwrot nie jest uwzględniony i wysłali drugi tusz. Zgłaszam problem do allegro i otrzymuję odpowiedzi jakby od bota.

Dobra wiadomość - przesyłka Poczta Polska: 0***************54 jeszcze dziś powinna zostać doręczona. Zależnie od wybranej formy dostawy, bezpośrednio do klienta lub punktu odbioru.

Gdy tak się stanie, zachęcam kupującego do oznaczenia dyskusji jako rozwiązanej.

i

Widzę na stronie przewoźnika, że przesyłka Poczta Polska: 0************4 jest już u klienta.

Cieszę się, że zamówienie dotarło i zachęcam kupującego do oznaczenia dyskusji jako rozwiązanej.


Nie lubię współpracy z pocztą polską i w sumie nie zamierzam odbierać przesyłki. Podpowiedzcie co dalej
  • 7
@bbr555 wysłałeś uszkodzony. Skoro wysłałeś "bezpidania przyczyny", to znaczy, że nie miałeś do niego żadnych uwag. Sprzedawca uznał, że zepsułeś i oddałeś zniszczony przedmiot. Możesz nie odebrać, ale licz się z tym, że zostaniesz bez tuszu i bez pieniędzy