Wpis z mikrobloga

Myślę teraz nad zmianą mojego iPhone 8 na nowszy model, szczególnie zastanawiam się nad modelem iPhone 13 lub 13 Pro, ale noo to 1k zł różnicy mnie mocno zastanawia, czy warto się pokusić o wersje PRO.. serio jest warto wydawać tyle pieniędzy i naprawdę czuć różnice pomiędzy tymi modelami? #iphone #iphone13 #apple #smartfon #ios
  • 22
  • Odpowiedz
@Royvera: poczekaj na 14 i kup pro, jak juz raz kupisz najnowszy model to potem duzo latwiej wymieniac na swiezy bo one nie traca na wartosci. jak teraz kupisz nowego za 5500 to za rok sprzedasz go za 4k - wez sobie 6-12 rat to nawet nie poczujesz, na sprzedazy za rok „zarobisz”, a zawsze warto miec szybsze bebechy
  • Odpowiedz
@paaszczaktaxi: @rafmen: jeśli chodzi o iphone to prędzej spodziewałbym się że będą je sprzedawać z fabryczną zatyczką do USB-C która będzie faktycznym portem ładowania w stylu magsafe. Samo USB-C jest dużo gorsze mechanicznie od Lightning a kompatybilność z innymi urządzeniami z USB-C trzeba sprawdzać w boju (lub w instrukcji).
  • Odpowiedz
@Royvera: w użytkowaniu różnicy nie będzie praktycznie żadnej, bo CPU to samo. Jak Pro to tylko Max dla baterii, zdjęcia z kamery telephoto są brzydkie, bo jest za ciemna, największa różnica to odświeżanie ekranu, ale czy jest ci to potrzebne i czy to jest warte 1k, to już sobie musisz odpowiedzieć sama. Do tego jeszcze jest różnica w jasności obiektywu szerokokątnego, przyznam, że akurat w Pro robi super robotę.
  • Odpowiedz