Wpis z mikrobloga

@Vermeerrr: Hej, czy jest szansa na to, żeby utrzymać dłuższa relacje czy to z kobieta czy mężczyzną? Nie mam przyjaciół i czuje się jak przegryw. Biorę Benzo od kilku lat. Kiedy każdy chłopak się o tym dowiaduje to każda relacja się rozpada. Jestem wyzywana od cpunek i lemomanek. od lekarza psychiatry też.Chyba jestem skazana na samotność. Moja koleżanką wyglądała mnie ze biorę benzo i została mi przypięta taka latka. Wyizolowalam się od wszystkich po tym wszystkim nomen omen. Chyba lepiej zostać samemu niż psuć innym krew ze swojego powodu. Najwyzej zostanę w swoim świecić i nie ma co się pchać na siłę tam gdzie mnie nie chce
#depresja #smutek #benzo #samotnosc #leki
  • 6
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vermeerrr: to nie mów na wstępie chłopakowi ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym w kraju to kobiety mają pełno chętnych i żeby zostać przegrywem to chyba muszą nie mieć jednego oka, ręki i brodę po kolana ¯\_(ツ)_/¯
@Vermeerrr: Ja brałem beta blockery rożnego rodzaju, ale to się wiąże z moim zawodem (manager w korpo- dużo prezentacji i stresu, szczególnie jak pracowałem w Seulu). Niby są skutki uboczne ale trzeba sobie radzić. Wiem ze to inny kaliber ale nikomu się nie chwaliłem ze na czymś jechałem, nikt tego nie mówi ale wszyscy wiedza ze każdy na czymś leci. Lepiej faktycznie ukrywać niż się wystawić.
Co do relacji, zależy od