Wpis z mikrobloga

#perfumy #afera

WAŻNE

Pisałem już kilka dni temu na discordzie ale przekleję, bo nic od tamtej pory się nie zmieniło. Wiem, że kilka osób u tego gościa zamawiało i nie mieli problemów. Chyba musiało trafić na mnie. Jeżeli ktoś też ma taką sytuację to PW.

U mnie na czarną listę trafia @louie-anderson

Gościu załatwiał kilka razy tanio Diora i Toma Forda ze strefy wolnocłowej (chyba pracuje na lotnisku). Z racji tego, że ludzie u niego kupowali nie wzbudzał zbyt dużych podejrzeń, poza tym, że był mało responsywny. No i raz już miał mi odłożyć DHP czego nie zrobił. Czekałem na kolejny drop DHP i dałem mu info, że jest dostępne. Zgodził się załatwić i wystawił na wykopie wpis, ze ma 4 dostępne.

https://www.wykop.pl/wpis/67121585/znow-mam-na-stanie-dhp-cenowo-430zl-jak-zawsze-pro/

Wszystko dogadane na PW, kasa przelana. Było to 12 sierpnia.

No i... dostawy brak, kontaktu prawie z nim nie ma (na PW cały czas nie odpisuje).

Dopytywałem się @underrated (dzięki!) , który też zamawiał czy dostał to DHP i u niego bez problemu

Napisałem w piątek SMSa bezpośrednio i dostałem odpowiedź, że przeprasza i się zajmie tym (picrel). Dla mnie ponoć nie starczyło (gdzie byłem pierwszym zamawiającym i to ja dałem mu info o dropie. wtf). Ale kasy nie zwrócił.

Od tamtego czasu zero kontaktu pomimo moich kilku prób.

Niezależnie od tego czy kasę ostatecznie zwróci sam czy za pomocą policji (a wszystkie dane mam) przestrzegam przed kupowaniem czegokolwiek u tego użytkownika.
malani - #perfumy #afera

WAŻNE

Pisałem już kilka dni temu na discordzie ale prz...

źródło: comment_1661278360RMc5Ti95ti04q8dvFLTs4G.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@malani: Dziwnie, może przesadził z zamówieniami w stosunku do możliwości + doszlo do pomylki. Ja zamówiłem bodajże w kwietniu 2 flakony z odbiorem osobistym i nie było żadnych problemów
  • Odpowiedz
@malani: no ja też u niego dwie flachy kupiłem i wszystko było okej. Chciałem teraz coś kupić, ale od tygodnia nie odpisuje na wiadomości. A tu taka farsa, współczuję mirku
  • Odpowiedz
@malani: chciałem ostatnio u niego zamówić kilka flakonów, ale zauważyłem, że m.in. na PF usunął stragan (lub ktoś usunął) i miałem lekkie obawy - ostatecznie zrezygnowałem (kontakt faktycznie kiepski) i chyba dobrze zrobiłem. Ale dużo osób pisało, że paragony są itp. więc sądziłem, że mimo wszystko legit... Ehhh.
  • Odpowiedz
Wołam plusujących i komentujących.
@Zimnok, @bydgoszczvx, @J__J, @erjan, @axton77, @boa_dupczyciel, @ango199169, @Grzesinek, @weah, @Tafil, @dmnbgszzz, @galencjusz, @Rzewliwy_wykolejeniec, @pinkfloyd12, @Asnys, @Maraschino, @isgorath, @Qtavon

Nie wiem czy pomógł ten wpis, czy widmo użerania się z policją ale hajs mam. Oczywiście nadal nic nie napisał. Nie ma nawet takiego zwykłego ludzkiego "przepraszam" czy próby wyjaśnienia sytuacji (również przed
  • Odpowiedz