Wpis z mikrobloga

@lnwsk: to śmieszne, że ich żądaniem jest publiczna służba zdrowia. Hahaha głupi Amerykanie, dają sobie wmawiać, że bycie przy życiu nie powinno kosztować setek tysięcy dolarów. Hahahaha durne lewaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MEKORRO: To że prawiczki dają się łapać na Ozjasza to nie jest nic dla mnie dziwnego, ale czemu lewicujący anarchiści dają się tak samo robić to dla mnie tajemnica xD
  • Odpowiedz
@lnwsk: masz rację, skrót myślowy, którego użyłem jest niefortunny. Służba zdrowia wszędzie jest droga. W stanach ta drożyzna jest posunięta do granic absurdu, a ich służba zdrowia jest dobrym przykładem tego jak działa "niewidzialna ręka rynku".
  • Odpowiedz
@lnwsk: Zawsze śmieszy, że w USA pobliczba służba zdrowia jest traktowana jako objaw komunizmu i anarchizmu xD
A potem mają insulinę po 700$ ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@lnwsk: nie tylko. Amerykański system doprowadził do tego, że leki ratujące życie, niezbędne na codziennie, jak insulina, są często poza zasięgiem finansowym chorych.
  • Odpowiedz
Zawsze śmieszy, że w USA pobliczba służba zdrowia jest traktowana jako objaw komunizmu i anarchizmu xD

A potem mają insulinę po 700$ ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Dodwizo: Oni mają nasrane we łbach. Pewnie dla nich Europa to jakiś komunistyczny kołchoz.
  • Odpowiedz
Zawsze śmieszy, że w USA pobliczba służba zdrowia jest traktowana jako objaw komunizmu i anarchizmu xD

A potem mają insulinę po 700$ ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Dodwizo: Nawet obecna administracja Bidena tak uważa, to oni atakowali najmocniej Berniego, aż sam się na to nabrałem. Poważni specjaliści z ramienia demokratów narzekali, że jak będzie publiczna służba zdrowia w USA to USA będzie musiało się wycofać z różnych baz
  • Odpowiedz