Wpis z mikrobloga

Gdzie teraz warto się przenieść z bankowością, skoro mBank leci w kulki od dłuższego czasu i jakoś średnie zaufanie mam do stabilności i bezpieczeństwa ich usług?

Wymagania:
- Dobra, przejrzysta aplikacja mobilna
- Duża dostępność bankomatów (jak wypłata za darmo tylko z blik to też spoko)

Fajnie by było mieć możliwość otworzenia konta maklerskiego, albo walutowego, ale traktuję, jako bonusy.

#bankowosc #banki ##!$%@?
  • 7
@aegispolis: ale wymienili faktycznie całkiem fajne opcje na intuicyjne aplikacje.

Jeśli zależy Ci na bezpłatnych bankomatach, to tu lepszym wyborem będzie konto w Millennium - wypłaty z wszystkich bankomatów (czy to kartą, czy Blikiem można mieć za 0 zł). Więcej o tym koncie (i przy okazji o promocji dla nowych klientów) piszę tu: https://bankobranie.blogspot.com/2022/08/sierpniowa-promocja-z-kontem-millennium-360.html
@aegispolis: Ja zaproponuję Aliora z kontem Jakże osobistym. Wybierasz sobie za darmo 2 korzyści, ja korzystam z 5 bezpłatnych przelewów ekspresowych oraz zwrot 1 % za płatności mobilne np. Apple Pay, Google Pay. Możesz wybrać np. bezpłatne wypłaty z bankomatów w PL, za granicą itd. Wypłaty Blikiem ze wszystkich bankomatów i przelewy na tel masz bezpłatne. Aplikacja według mnie czytelna, ciemny motyw fajnie widoczne ostatnie czy transakcje bez konieczności logowania, sprawnie