Wpis z mikrobloga

Raz raz, to może bym zaczął od @Davcio_To_Ziomal. Ciesze się że zgłosiłeś mnie do moderacji. To dało mi dużo czasu by odciąć się od tego co się tutaj dzieje. Mam nadzieje że będę mógł osobiście jak wrócisz z banicji Ci podziękować. Dzięki tobie oczyściłem się z #indygo. Czuje że teraz jestem w pełni sobą.

Przez miesiąc mojej nieobecności zadziały się dwie rzeczy:

-śmierć kultu indygo. Niesamowicie mnie to cieszy. #ndygo sieje spustoszenie w psychice, pozwole sobie wypisać teraz każdego z człongów gangu który musi zostać oczyszczony:
@cigam5 – nie żyje
@Speluniarz – został furasem który żre robaki
@Pryshlyak – zabity do 9 września
@DawidOzdobaindygo – od roku w Choroszczy
@pozytywnyozdupkaindygo – czołowy zawodnik tagu przegryw który płacze nad swoim losem
@sawardega – Pracuje w Fame, nie rozlicza się z zebranych pieniędzy na psiakobusa
@masny_mietek – Nie wiem co u niego, do ustalenia
@Szeroki_Mentzen – Zajął się branżą perfumiarską
@DawidiXXX – Ma prawie 150k plusowanych wpisów a tylko niecałe 350 komentarzy, lajkuje wszystko jak leci, Nihilista który nic nie zmieni
@PrawdziwyArthasMenethil – zabity na zawsze
@Smmm – Przypadek nie do odratowania, do utylizacji
@majaxxx – królowa #indygo, chodzą plotki że Jej idolkjami są JinX i Wiedźma Ranni
@obolo – Zaraz wraca z banicji, wkręcił sobie że jest Stiflerem bo w prawdziwym życiu nikt go nie widzi
@SuperTimor435 – Nie dał się wciągnąć w to środowisko i traktuje to tylko jako #gre
@grzegorz_z_florydy – Zabity do Września
@yefug – Nigdy nie uważałem go za prawdziwego #indygo
@JNaGGyBaNg – a raczej Dżiglipaf, porwał kiedyś Chudegobyka dla okupu więc to świadczy o jego więzach w tej organizacji, łapczywa na pieniądze osoba która sprzeda brata dla pieniędzy bo chce pieniędzy
@chudybyk7462 – ukrywa permanentnie zbanowanego przestępcę na tagu jakim jest @Wieszjo

-drugą sprawą jest afera ojcowska i jeb*nie Nitro. To już się ciągnie miesiąc i blokuje tag a jaka jest złota zasada afer w internecie? 2 tygodnie walenia w oponenta i potem cały internet zapomina o dramie. Jak to mówił mój idol Dutch Van Der Linde ‘’ITS DŻUST A GAD DEMN BOOOJ’’

#famemma
L.....a - Raz raz, to może bym zaczął od @DavcioToZiomal. Ciesze się że zgłosiłeś mni...

źródło: comment_166123217635iNGxW9sGZUuO7x0kGj7N.jpg

Pobierz
  • 4
@LogicznaKalkulacja: zaraz 2023 a ty coś #!$%@? że niby nie wkreciles sie jak dziecko? A kogo obchodzi to ze nadal nie kumasz, jak obiecałeś ze będziesz mial cudowne zycie to kto ci mowil ze to matrix a ty nic i dalej wkrexony jak majty w duuupsko jak chciałeś miec lepiej a sprowadzilem cie na ziemie człowieku poważnie? Ile będziesz udawać ze to nic nie znaczy ze Gierka sie kończy a ty