Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@weakra: zastanawia mnie te 10 ton AdBlue...
Do czego to? Na co? Po co?
Znaczy ja wiem, do czego się to stosuje, ale czy na wojnie nie ma pilniejszych potrzeb, niż poprawa czystości spalin?
  • Odpowiedz
@Coronavirus: ale wysyla javeliny, a nie zwykle czy tylko zwykle granatniki. oczywiscie, to bardzo dobra bron, ale nie na dzisiejsze czasy. czasy sie zmieniaja, wszystko idzie do przodu, niemcy nie bez powodu razem z bodajze wlochami te chca zamienic panzerfausty. ja nie mowie, ze to jest #!$%@? bron czy cokolwiek podobnego, bo panzerfaust 3 jest na ogol dobra bronia, ale na aktualne czasy jest po prostu juz przestarzaly.
@13f14 oni wysylaja
  • Odpowiedz
@Coronavirus: wspolczesna bo jest jeszcze uzywana i wspolczesna bo taka nazwe nosi w wikipedii? panzerfausty 3, rpg-7 itd. to granatniki, ktore powoli koncza swoj zywot, wspolczesnym granatnikiem to moze byc psrl 1. dla ciebie moga byc wspolczesne, ale patrzac na specyfikacje, parametry, rynek to juz niedlugo beda mialy emeryture.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paradoksik:

Nowoczesna, przekazana z zachodu, cywilna ciężarówka wożąca żarcie na tyłach bez adblue nie pojedzie. Przecież to nie do czołgów jest ()


Już myślałem, że Ukraińcy mają obowiązek spryskiwać tym dym z płonących kacapskich czołgów, aby było ciut czyściej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio, to czy nie dałoby się AdBlue wymontować albo dezaktywować w tych ciężarówkach, a kasę
  • Odpowiedz
@weakra oszałamiająca ilość jak na jednego z największych producentów broni na świecie.
Lista przypomina bardziej wypracowanie z minimalnym limitem słów dwójkowego ucznia.
Mogłeś jeszcze dodać ilość rolek papieru, żeby ilość liczb robiła większe wrażenie.
  • Odpowiedz
@waro: Austria po 2 wojnie światowej przyrzekła neutralności, między innymi Rosjanom. To był ich koszt za pokój. Również nie może być w żadnym związku militarnym z Niemcami. Dlatego nie ma ich w NATO. A wy mozgotrzepy szukacie spiskow, zamiast poczytać podręczniki z historii. Nie budźcie wilka z lasu.
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: Może tak być, ale może inwestycje rosyjskich oligarchów w Austrii mają też na to jakiś wpływ.


@djtartini1: austria po 2 wojnie swiatowej w ramach pokoju musiała "bardziej" gościć dyplomację rosyjską niż inne kraje. Dyplomację - w tym między innymi szpiegów. Jest w Wiedniu osiedle szpiegów rosyjskich nawet....

Cóż, nie duża cena za roz%@#% połowy europy. I tak, w Austrii też jest dużo dziwnych ludzi, bo Austria nie deportuje do
  • Odpowiedz