Wpis z mikrobloga

Austria ma neutralność zapisana w konstytucji i zaden polityk sie na to nie porwie predko


@UmbertoDalleMontagne: ty naprawdę chcesz mi wmówić, że Austria nie pomaga Ukrainie, bo ma jakieś tam zapiski w konstytucji o neutralności?

To może sobie zobacz ile % austriackiego gazu pochodzi z Rosji i będziesz miał wyjaśnienie tej "neutralności"
@weakra: bo to gowno i ponrdowski szrot, a to ile i jakiej broni zabojady, jak i szkopy PO NACISKU INNYCH PANSTW wyslaly w porownaniu do innych krajow, ktore pomagaja Ukrainie, to pikus. 4 kraj na swiecie pod wzgledem eksportu broni i tak wali w #!$%@? z pomoca ukrainie, a w miedzyczasie jeszcze sie bawi w lobbowanie sankcji. zdziwieniem dla mnie jest, ze jeszcze niektorzy wierza, ze niemcy sie zmienili, ze sa
@j0shva: zastanawiam się, dlaczego w ogóle wchodzę z tobą w dyskusje. Jeśli armatohaubica Caesar to ponrdowski szrot wg ciebie, to świadczy to jedynie o tym, ze nie masz żadnego pojęcia na ten temat. Jakiś Mirek wrzucił ostatnio spis rzeczy, które dostarczyły Niemcy. Wkleję ci to tutaj.
15 samobieżnych dział przeciwlotniczych Gepard
✅️ 44 uzbrojone transportery M113 z Dani (remont finansowany przez Niemcy)
✅️ 403.000 racji żywnościowych
✅️ 900 wyrzutni plus 300
@PomidorovaLova: swoja droga w ogole smieszne, ze probujesz jakos porownywac polske i dojczow pod tym wzgledem. zobacz sobie ile polska sprzetu na ukraine wyslala w stosunku do tego co posiada, a ile niemcy czy francuzi.
@weakra: nie napisalem, ze armatohaubica caesar to ponrdowski szrot, tylko panzerfaust. bo to co im dostarczyli za free to stary niemiecki szrot. a oba kraje zaczely wysylac wiecej lepszych rzeczy po naciskach innych panstw, przez 2 msc szkopy wyslali dwie dostawy broni. po drugie czemu w ogole wrzucasz rzeczy, z ktorych czesc zostala odkupiona a nie dostarczona? mowisz, ze nie mam pojecia, a sam wrzucasz rzeczy, ktorych dokladnie nie sprawdzasz. to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@waro: Tak, dokladnie to Ci tlumacze. Austria nie pomoglaby (przynajmniej po wzgledem dostaw czegokolwiek sluzacego do zabijania) absolutnie nikomu i ukraina nie powinna sie pod tym wzgledem czuc wyjatkowo. I tak, pod wzgledem gazu sa tak samo w dupie jak cala srodkowa i wschodnia europa reszta plus dostawy z alternatywnych zrodel droga morska nie wchodza w gre. Z punktu widzenia neutralnego panstwa polozonego z dala od rejonu walk czy panstwa agresora
@Coronavirus: no nie, bo jak nrd istnialo, to mnie na swiecie nie bylo XD tutaj masz racje co do produkcji tego, bo myslalem, ze uzywali tego troszke wczesniej (wysylali rozny inny sprzet uzywany za czasow nrd i myslalem, ze panzerfausty tez sie w to jeszcze miescily), ale dalej nie zmienia to tez faktu, ze panzerfaust 3 jak na dzisiejsze standardy to szrot i germancy tez maja w planach to wymienic, bo