Wpis z mikrobloga

@bacteria Ja mam ze zużycia 80 miesięcznie prąd za mieszkanie 2 bed, do tego gaz tylko za wodę i części wspólne jakieś 50 miesięcznie (grzania nie używam). Zarządca powiedział że kończy nam się długi deal i rachunki za gaz wg obecnych wycen pójdą nam 6x do góry... A prąd nastawiam się jakieś 150 w styczniu.
@kwiatosz: to i tak jakos duzo placisz juz teraz. Wiesz jaki macie tam EPC rating?. Ja obecnie wynajmuje 2 pokojowy dom i place ok. £80 miesiecznie za prad i gaz bez fixa (przed podwyzkami nawet £60 miesiecznie pokrywalo caly rok).
@bacteria EPC mam 82 albo 85, dużo z domu pracuję to i zużywam sporo niestety. Grzania w ogóle nie używam, wręcz ciężko mi zejść poniżej 22 stopni nawet w zimie, ale grzanie wody i ogrzewanie części wspólnych tak wychodzi... Niestety grzanie jest osiedlowe i oni zawsze jakoś na swoje na tym gazie wychodzą.
@Euthymol: Ja chcialem zostac na fixie rok temu, to mnie BG zrobil w #!$%@? az dzwiek mojej pekajacej dupy bylo slychac w yorkshire. Na szczescie mam fixta na kolejne 3 lata za elektrycznosc i tylko wode grzeje na gazie.
@motoinzyniere Komputery i monitory pewnie w sumie nie, ale jak jesteśmy w domu to przy okazji pieczemy i gotujemy (na płycie elektrycznej), w cieplejsze dni klimatyzator - jak zaczęliśmy pracę z domu to rachunki z jakichś 30 funtów skoczyły do ok 50, przy tych cenach myślę spokojnie nam 30-40 funtów miesięcznie dokłada. Oczywiście grosze w porównaniu z kosztami dojazdami, więc ogólnie nie narzekam.
@Euthymol: Przeniesli mnie ponad rok temu do evolve, bo BG robil rebranding. Spoko bylem na fixicie, a po 3-4 miesiacach stwierdzili, ze to niewypal i powrot do BG, bez mozliwosci powrotu na stala taryfe, bo juz byl kryzys, firmy zaczely upadac etc. Fuckers
@sh2dov: haha mieliśmy TO SAMO!! podzialali 4 mies jako evolve. Ale to chyba normalne, że jak przejdziesz z jednego do drugiego, nie będzie już takiego samego deala, mimo że to nie Twoja wina, że im nie wyszło, i tego nie chciałeś.