Wpis z mikrobloga

@Euthymol: Oj chyba będzie dupa w październiku kiedy dostanę kluczę do domu...w ovo jeżeli przenosisz się do innego domu to oni zamykają aktualne konto i zwracają pieniądze. Problem polega na tym, że nie chcą otworzyć nowego...Najtańszy quote z BG to 250 na miesiąc a o innych lepiej nie wspominać...
@Euthymol: Patrzac na te pomysly:
https://www.dailymail.co.uk/money/bills/article-11141067/Scottish-Power-proposes-plan-freeze-energy-bills-1-970-two-years.html
to moze sie skonczyc ze wszystkim zamroza (wiec sie fixy na nic nie przydadza) a potem to bedziemy splacac w wyzszych taryfach (nawet jak ceny gazu spadna) przez 10 lat - 100 mld £ do splaty:(.
Sam mam fixa do marca 2022 i mam nadzieje ze nic do tego czasu nie skombinuja a potem nich mroza i rozlaza to na wszystkich;)
@kaktusak: jakbym miała wierzyć w to co politycy mówią przed wyborami ;) oby coś wymyślili, bo nie wyrobię na to wszystko, a ostatnia podwyżka w pracy będzie szła w kieszeń british gas :/
@Euthymol: smiac mo soe chce z tego co ludzie nazywaja fixed and variable. I prownuja sobie ile wychodzi im miesieczne estimation. Nikt nie mowi ze placi 26 p za kWh pradu czy 6.99 p za kwh gazu...jal np ja bedacy ciagle na variable w mybulb tym co mieli zlikwidowac mialo byc kijowo drogo a smiac mi siechce jak zona mi pokazala rozliczenia dla budynkow ktorymi zarzadza w firmie ( service charge)