Wpis z mikrobloga

co byście woleli? jakieś duże za/przeciw?


@bruuh: oba są strasznie specyficzne - mustang jest "strasznie festyniarski" taki samochód dla jakimowicza któremu się dużo wydaje a gówno może i w sumie gówno jest, stinger natomiast krzyczy "można mieć panamere w cenie kia i to nie jest tak że mnie nie stać i to koreańczyk i plastik fantastik, po co przepłacać za parę koni więcej, kia ma nawet lepszy stosunek ceny do mocy..."
@bidzej: sam, z samochodów mam obecnie w rodzinie 2 kombi i 2 suvy
@kuraku: jeżdże głównie na rowerze do sklepu ale czasem lubie majsterkować i woże jakieś narzędzia itp. więc musze mieć tez auto ;)
@bruuh: no to Mustang bez zastanowienia (o ile o V8 mówimy). Stinger jest znacznie bardziej praktyczny, ale daje mniej frajdy z jazdy, ma generalnie dużo gorsze własności "dynamiczne".
@bruuh: zdecydowanie mustang - kia niby lepsze auto ale to mustang ma w sobie coś z tych amerykańskich muscle cars, nawet jeśli jest przegięty. No i wydaje mi się, że lepiej się go skonfiguruje w podobnej cenie (ale mogę bredzić, dawno nie porównywałem cenników)
@bruuh: to wtedy rower cargo :P
Z obu będziesz zadowolony, Mustang na daily sprawdza się nieźle, choć przedlift był trochę narowisty na mokrym, nie wiem jak po lifcie, bo chyba nie jeździłem. Ja bym z tych dwóch brał Stigera, a generalnie pewnie wziąłbym jeszcze coś innego, ale nie wiem jaki to jest teraz budżet, więc nie sugeruję nic.
@OLLEKS: a ktoś jeździł tą kijanką poza recenzentami, że chwali "właściwości jezdne"
bo parę razy trafiłem na info w necie, że ogólnie jest tak średnio do dupy
@bruuh: na 40stkę kupiłbym sobie Giulię QV jako fun car
Mustang to jednak auto dla dzieci stylistycznie
Corvette c6, Jaguara XKR, Merca SL, BMW 4 (stare), Alpine Renault
Ale nigdy KIA xD Strasznie mało ciekawe stylistycznie.
Stinger - słabo skręca, słabo hamuje, ma zbyt mocny silnik do zawieszenia i hamulców. Skrzynia jest źle ustawiona, zbyt duże różnice w biegach, niskie są za krótkie a wysokie typowe nadbiegi. Generalnie nie ma co się dziwić że auto się nie sprzedawało i kończą ten eksperyment.
Oczywiście to tylko moja opinia.
a ktoś jeździł tą kijanką poza recenzentami, że chwali "właściwości jezdne"

bo parę razy trafiłem na info w necie, że ogólnie jest tak średnio do dupy


@niegwynebleid: no nie jest to samochód sportowy w żadnym razie, po prostu wygodne, szybkie GT. Jest ok, ale z butów nie wyrywa.