Wpis z mikrobloga

Alfa Giulia


@JanTadeusz: tego nie biore pod uwage ze względu na to że jest małe, ciągle mam przed oczami obrazek jak clarkson nie umie z tego wyjść xD nie żebym był dziadkiem ale nie przekonuje mnie to auto niczym
  • Odpowiedz
jeżdżenie do lidla i wypady na weekend od czasu do czasu


@bruuh: kup se Golfa a za resztę poleć na półtora miesiąca do USA a potem do Japonii a potem #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Morf: jak mam kupować golfa to wole zostać przy swojej C klasie, do USA latam co jakiś czas a z azją nie chce mieć nic wspólnego bo już za długo tam mieszkałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bruuh Śmieszy mnie to dopisywanie teorii przez dzbanów co niby świadczy o właścicielu mustang czy kia. Niech sobie opowiadają te kocopoły siedząc w swoich kartonach mleka, bo przecież można mieć albo shitboxa albo veyrona. Wszystko pomiedzy to pozerstwo xD

Oba auta będą dużo palić. Mustang pewnie trochę więcej ale mówimy tutaj o wynikach raczej 12-16L dla obu aut. Wymiarowo podobnie, mustang lepiej się prowadzi, większa moc, fenomenalny dźwięk no i prawilne
  • Odpowiedz
kurde w komentarzach wszyscy Mustang w ankiecie stinger o co chodzi xd


@bruuh: Mireczkom żyłka w tyłku pęka, bo nie stać ich na mustanga to go hejtują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
można mieć panamere w cenie kia i to nie jest tak że mnie nie stać i to koreańczyk i plastik fantastik, po co przepłacać za parę koni więcej, kia ma nawet lepszy stosunek ceny do mocy..." ;]


@tussipect: Nigdy tak nie pomyslalem w zyciu o Stingerze a znam to auto od kiedy wyszlo XD Bardziej pomyslalem ze to w koncu jakas #!$%@? alternatywa dla nudnych kałdi ktore od 12lat wygladaja
  • Odpowiedz
@eric2kretek: ehh ludzie tak narzekają na te nowe mercedesy a w porównaniu do mojej X3 to w środku przepaść na korzyść MB, takie samo wrażenie miałem jak wsiadłem do i4, co za kosmos na desce jak to wygląda... już tyle lat mam C a dalej nie znalazłem niczego ciekawego na jej miejsce, ewentualnie ta nowa C co teraz wyszła ale z kolei C43 to się zaczyna golas od 350k więc
  • Odpowiedz