Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Polecacie jakaś najlepszą metodę na dobranie szerokości kierownicy szosowej ? (Baranek, nie mtb - nie da się skrócić)

Chcę zmienić na carbon i po zmianie kierownicy dopiero udać się na pełny fitting

Przy okazji jeśli ktoś ma godną polecenia kierownicę w carbonie pod nowe Di2 (R8150) poproszę o podrzucenie (chińczyki odpadają, na tym nie będę ciął kosztów)

#rower #szosa
  • 6
@STRawny: Ludzie mierzą te kości w barkach ale jak masz jechać na ustawienie to lepiej poczekać. Ja jeżdżę na węższych kierownicach, niektórzy wolą szersze bo się lepiej oddycha ale z tymi rozmiarami to na przykład deda ma od zewnątrz 44 jako rozmiar 44 zaś inne są mierzone od środka i wtedy jest rozmiar 42 przy tej samej szerokości. Kierownicę mam deda alanera i godna polecenia.
Hmm to chyba najlepiej udać się do fittera co ma sporo części i od razu na miejscu wszystko podmieni ?
Czy jest coś w rodzaju konsultacji gdzie powiedzą mi wstępnie co wziąć i wtedy to ustawią ?
Hmm to chyba najlepiej udać się do fittera co ma sporo części i od razu na miejscu wszystko podmieni ?


@STRawny: To będzie najlepsze, bo fitterzy mają zazwyczaj sporo sprzętu - w końcu na tym pracują :p
Będzie to też oczywiście trochę droższe niż byś miał kupować sam, na wolnym rynku. Chociaż mi nikt nie przykładał pistoletu do głowy i nie kazał kupować tej kiery/siodełka/wkładek do butów już teraz.

Czy jest