Wpis z mikrobloga

Mirasy mam jeszcze jedno pytanie odnośnie
#chorwacja. Ile realnie liczyć czasu na podróż w okolice Makarskiej, wyjazd z Dolnego Śląska. Wujek gogiel pokazuje 12h ale wiadomo że nie do wykonania. Dwóch kierowców w osobowce.
  • 8
le realnie liczyć czasu na podróż w okolice Makarskiej, wyjazd z Dolnego Śląska.


@ulele: Zależy parametrów trasy [Austria] vs [Węgry] vs [czas wyjazdu] vs [dzień wyjazdu] (np sobota to śmiało +2 godziny w korkach)( ͡° ͜ʖ ͡°). Mi zajmuje to przeważnie 16 godzin z Oleśnicy pod Wrocławiem do Makarskiej lub Tucepi. Do tego zawsze może być coś losowego wypadek, albo np silny wiatr na autostradzie w Chorwacji,
@ulele 1600 km z Polski centralnej do orebica przez Bośnię 18h jazdy w dzień powszedni omijając autostrade w Słowenii. Na tak długiej podróży możesz mieć tyle zmiennych że ciężko tak naprawdę oszacować. Np przez Wiedeń przeleciałem bez problemu a za to w Brnie z 30 min straciłem na korkach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ulele: Jak jechałem w nocy to +1h wracając w dzień +3h. Był korek na bramkach do opłat i na granicy. Do tego przerwa na Węgrzech na McDonald i obczajenie Balatonu. Google z 12h pokazywało.