Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #aaaauto #samochody

Mirki, czy miał ktoś styczność z AAA Auto ?

Bardzo poważnie zastanawiam się nad kupnem od nich auta używanego, jednak fakt, że poniekąd jest to komis samochodowy budzi we mnie pewne obawy.
Ciekaw jestem czy auta są faktycznie "pewne" i sprawdzone, czy jednak są wydrutowane, aby żeby ładnie działały przy jeździe próbnej a później gwarancja do bramy i się nie znamy.
Jakoś na punkcie samochodów jestem lekko #!$%@? i zależy mi na aucie które nie będzie ulepem albo mechanicznie gruzem.

Jak ktoś od nich brał samochód, miał styczność bądź jakiś znajomy kupował od nich auto będę bardzo wdzięczny za każdą opinię!
  • 23
@P1erut ja kupowałem przez salon Toyoty uzywke i polecam od 4 lat nic jej nie jest kupiłem w 2018 rocznik 2016. Wszystko mi powiedzieli co z autem było i co było bite. Generalnie pewnie zależy od salonu więc trzeba szukać
@P1erut: jak cię czas nie goni, to omijaj komisy szerokim łukiem, szukaj ofert prywatnych, może cena będzie wyższa, ale auto z historią i wiedzą z pierwszej ręki. Jasne że jak trafisz na #!$%@?@ to też można się sparzyć, ale komis to proszenie się o kłopoty. Z drugiej strony jak sprzedawałem auto, to ludzie by chcieli żeby za darmo oddać. Miałem wszystkie przeglądy i naprawy udokumentowane, auto w dobrym stanie, po tygodniu
@P1erut: @OrzechowyDzem polecił Master1, kompletnie firmy nie znam, ale firma w której pracowałem (wypożyczalnia samochodów, obsługa odszkodowań OC, itd) dużo z nimi współpracowała, raczej nie odwalają szajsu, bo przy regularnym handlu nikt się z Januszami nie wiąże na dłużej