Wpis z mikrobloga

#lewactwo na #wykop niezależnie pod która pływa banderą polityczną ma bardzo ciekawy sposób prowadzenia rozmów. Może z 1% podejmuje rozmowe na argumenty, a reszta używa 4 technik żeby cię zagłuszyć:
- stwierdza, że za dużo TVP lub TVN (w zależności czy są lewakami z PO czy PiS)
- minusują Cię na potęgę (stary numer ze społecznym dowodem słuszności)
- zgłaszają cię do moderacji (wiadomo jak to z moderacją, jak nie dostaną donosu, to dzień stracony)
- wyciągają jakiś Twój wpis, który jest zupełnie niepowiązany i doatowany na IV wiek p.n.e. (jak komuniści z Twittera)

Postanowiłem zrobić eksperyment i 3 tygodnie temu zmieniłem opis swojego profilu na "poszukiwacza prawdy o życiu pozaziemskim i zakazanej historii ludzkości". Do tego założyłem hastag #mulderatakuje (nawet mam 11 osberwujacych XD pozdrawiam), wrzuciłem "dowód", że ludzie żyli razem z dinozaurami w tym samym czasie i czekałem. W międzyczasie wrzuciłem jakieś posty o reptilianach i szarakach.

No i stało się przedwczoraj. Użytkownik @maximilianan oraz @jankes83 wytknęli mi moje "ufologiczną misję" jako argument do rozmowy, który w ogóle nie był z nią związany.

W międzyczasie @EmDeCe miął pretensje, że skrytykowałem napompowane usta Sexmasterki na cage'u na #famemma. XD Tak już mają kukoldy... Tu też rozmowa nie dotyczyła Anieli Bogusz. XD

Co ciekawe lewaki podważają istnienie kosmitów (co jest nie do końca prawidłowe, bo ich istnienie dopuszcza równanie Drake'a albo naukowy program SETI), ale jednocześnie sami wierzą, że:
- bogactwo bierze się z drukarki albo dekretu
- jest 1500 100 900 płci
- terminator z Bangladeszu pływał w lodowatej wodzie przez tydzień
- jak ktos się uczciwie dorobił majątku to jest złodziejem
- za otyłość odpowiada kapitalizm i rasizm,a nie obżarstwo
- etc.

Logiczne przecież! XD Czego #!$%@? nie rozumiesz? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazpodludzi #lewackalogika #eksperyment #ludzietodebile #polityka
  • 39
  • Odpowiedz
@jobless: ale masz urojenia xD jesteś wyborcą korwina, który wierzy, że w Buczy mordowali ukraincy a polska powinna wyjsc z NATO i zawrzeć sojusz z rosją? Wierzysz w UFO i glosujesz na partię ultrakatolickich szurów? Ale ty jesteś alternatywny
  • Odpowiedz
Konfederata bez argumentów wyzywający innych. Jakie to typowe dla przygłupów


@jankes83: Tylko potwierdzasz, że ci prawdę napisał. Potrafisz coś więcej napisać prócz własnych urojeń na czyjś temat?
Potrzebujesz argumentów na te wyzwiska to przejrzyj swój profil jesteś zaczadzony propagandą tak samo jak pisowcy, jedyna różnica to tak, że ci ktoś wmówił, że jesteś "młody, wykształcony z wielkiego miasta"
  • Odpowiedz
Postanowiłem zrobić eksperyment i 3 tygodnie temu zmieniłem opis swojego profilu na "poszukiwacza prawdy o życiu pozaziemskim i zakazanej historii ludzkości".


@jobless: XDDD Widzę, że ktoś korzysta z wakacji na całego XDDD.
  • Odpowiedz
Konfederata bez argumentów wyzywający innych. Jakie to typowe dla przygłupów


@jankes83: Do tego niezły z ciebie hipokryta, obrażasz mnie i jednocześnie zgłaszasz mój komentarz, że cie atakuje, a tam tylko przyznałem racje autorowi XDD
  • Odpowiedz
@CzerwonaPoprzeczka:

Najwyższe podatki i świadczenia socjalne w historii Polski - bardzo prawicowe. xDDDDDDDD


No właśnie o to mi dokładnie chodzi. Dla was wyznacznikiem bycia lewicowcem lub prawicowcem jest podnoszenie i obniżanie podatków
  • Odpowiedz
No właśnie o to mi dokładnie chodzi. Dla was wyznacznikiem bycia lewicowcem lub prawicowcem jest podnoszenie i obniżanie podatków xD


@Duszqable: No tak. I świadczenie socjalne, ogólnie państwo głęboko opiekuńcze. Forsowanie feminizmu (wywalanie chłopa z jego domu bez wyroku), plany ograniczeń w rolnictwie, żeby mniej mięsa ludzie jedli (bo zdrożeje) i było bardziej "opiekuńczo" wobec zwierzątek. Wszystko ściśle lewicowe.
Komunista Ikonowicz wychwala PiS, Partia Razem głosuje razem z PiS.
Nie
  • Odpowiedz
@CzerwonaPoprzeczka: wymieniles az trzy rzeczy i to naciągane na siłe.
Gdzie legalizacja marihuany? Gdzie opieka dla osob chorych psychicznie, uzaleznionych? Gdzie socjal (typowy socjal, a nie 500zl dla kazdego niezaleznie od zarobkow)
Gdzie in vitro, gdzie legalizacja zwiazkow osob homo?
Wymieniac dalej?
Bo jedyne co oni maja wspolnego z lewicą to fakt, ze podnoszą podatki. Tylko, ze lewica celuje w bogatszych, a pis #!$%@? wszystkich.
  • Odpowiedz
@CzerwonaPoprzeczka: i to jest wlasnie typowa prawica. Naobiecuje gruszki na wierzbie, nagada sie, ze obnizy podstki, a potem wchodzi do rządu i widzą, że kasy nie ma ale trzeba elektorat czyms przekupic i potem to wyglada tak jak wyglada. Prawicowe bajanie vs rzeczywistosc.
  • Odpowiedz
@Duszqable: Za PiSu medyczna marycha stała się legalna. No jakaś jest, nie? Ty ja tej. xD 500 jest niby tańsze, ale masz wymogi i niby to coś zmienia? xD Jest in vitro legalne, co ty. aha jak nie jest skrajnie lewicowa to znaczy że nie jest lewicowa?
Kasa jest kluczowa w tym wszystkim, a te homo itp. to są ozdobniki. Marksizm z definicji dotyczy kasy, ludzi pracy.
Taa, lewica celuje
  • Odpowiedz
Można chociażby nie marnować kasy na rozdawanie jej KAZDEMU, a nie tylko tym w skrajnie trudnej sytuacji. Na tym polega socjal.


@Duszqable: Podobnież więcej kosztuje to całe wyliczanie i sprawdzanie kto ile zarabia i ile się należy.
Social jest social. Trochę absurdalne że kłucisz się o kształt socjalu, bo inaczej nie jest to prawdziwy socjal, i jest to prawicowy socjal a nie żadna lewica. No miejmy jakieś granice. :DD
  • Odpowiedz