Wpis z mikrobloga

Starałem się przez tydzień unikać wykopu, więc nawet nie wiedziałem o co chodziło z tą premier Finlandii. Wszedłem sobie dzisiaj w końcu w jakieś znalezisko by to ogarnąć.

Serio ten typ życzy babie posypania się kariery politycznej i rozwodu bo sobie śpiewa na imprezie? Czy może ja jakieś inne wideo widziałem? xD

#codziennykonfiarz 34/??? <- Tag do obserwowania


#bekazprawakow #neuropa #heheszki #aik32fr45yd
Pobierz
źródło: comment_16611459708aRNEpACmLzOsk4H3Z29Oi.jpg
  • 22
@Kryspin013: Bardziej chyba chodziło o ten drugi filmik na którym jakiś gość całował ją po szyi a ona nie wyglądała jakby jej to przeszkadzało. Potem niektórzy pisali że to przecież jej mąż, inni że jak mąż jak to jakiś znany fiński piosenkarz, a potem Daria Dugina wybuchła i temat się skończył
Bardziej chyba chodziło o ten drugi filmik na którym jakiś gość całował


@j557: Ok, wiem to dopiero później zauważyłem po napisaniu postu, ale jeśli to są dorośli ludzie i np żyją w pół otwartym związku jak to skandynawia ma w zwyczaju to tak trochę #!$%@? z nimi? Wszystko zależy bardziej od tego czy faktycznie mają spinę między sobą, czy nie ma jakiś innych nagrań i czy premier nie będzie szantażowana innymi
@Kryspin013: to jednak trochę nadużycie twierdzić, że Skandynawia „ma w zwyczaju” żyć w półotwartych związkach XD to jest nadal fetysz, który praktykuje marginalny promil społeczeństwa, nawet w tych bardziej liberalnych krajach
@Kryspin013: to jednak trochę nadużycie twierdzić, że Skandynawia „ma w zwyczaju” żyć w półotwartych związkach XD to jest nadal fetysz, który praktykuje marginalny promil społeczeństwa, nawet w tych bardziej liberalnych krajach


@Choir: no spoko, to dalej nie był argument za ani przeciw tylko przypuszczenie. Moje wyjaśnienie masz akapit niżej - nie wiem czy je przeczytałeś?

Po za tym w tym wątku chodzi o wyjątkowo obrzydliwego konfiarza i szura. Nawet w
@Kryspin013: Wy neuropki zawsze jak ktoś się wam nie spodoba swoimi twierdzeniami to go stalkunecie do 10 lat wstecz aby znaleźć coś kompromitującego na osobę z którą się nie zgadzacie w poglądach xd? Serio typie, robisz se przerwę od wykopu, wracasz aby szukać odrazu spiny i wy neuropki sie dziwicie, że normalni ludzie was nazywają toksycznymi szkodnikami xd
@Kryspin013 Po Twojej aktywności to tak kiepsko wyszło Ci to unikanie wykopu xd


@kam966: udzielałem się głównie w powiadomieniach i czasami w pojedynczych znaleziskacj na głównej. Ale praktycznie nie przeglądałem mirko i całej głównej. Ogólnie mirko zajmuje mi najwiecej czasu
@Kryspin013: Bo też jak widzę takich dziwnych ludzików jak Ty z dziwnymi wpisami, staram się zrozumieć co mają w głowie konfiarze i neuropki ale dalej nie potrafię zrozumieć xd Wasza durna wojenka na tym portalu psuje wykop, bo zalewacie nim prawie każdy artykuł. To tyle w sumie, pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)