Wpis z mikrobloga

@Keneth-J: mam identyczne, nie dostałem nawet maila z numerem do śledzenia, a na stronie Valve jest "Shipping Soon"

W poniedziałek dostałem za to phishing z obrazkiem-linkiem od niby kuriera z niedostarczoną przesyłką. Na jednym logo jest IPS na logo ciężarówki na zdjęciu jest UPS, a sam numer ma 14 znaków a nie 25
Dziwny przypadek i zbieg okoliczności
  • Odpowiedz
@Kemo: @Keneth-J: Może na to za wczesnie ale czytalem na reddit ze warto w takich momentach udeżyć do supportu Steam. Mogło im się coś nie wygenerować lub zagubić. Teoretycznie powinniście mieć już maila.
  • Odpowiedz
@Keneth-J: @Keneth-J: Ja się już pokusiłem o zapytanie to dostałem w ryj standardową formułką:

Hi there,

We understand your concern and how you are looking forward to receiving the product.

Upon checking, you've successfully completed the purchase and the package is now being prepared for shipment.

In general, the order will be prepared in a few days before shipping, Steam Support is unable to guarantee ETA for > the shipment.
  • Odpowiedz
@piotrus_pirat @Keneth-J @Python

Mi odpowiedzieli:

Hi there,

Thanks for contacting Steam Support.

Upon checking, I see here that your order is still being allocated for shipment.

No worries, you'll receive an email with tracking information once the order is being shipped.

Please note that our standard delivery timeframe is within 4-8 business days.

If you have any further questions, please let us know - we will be happy to assist you.


Steam
  • Odpowiedz
@Python: Super że chwalą się kolejnymi przesunięciami w kalendarzu wysyłki i upychanie więcej ludzi w Q3 ale już niezbyt wysyłkę ogarniają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Python: ja dostałem dziś maila z informacją że zostało przekazane GLS o 17:40 24.08, jak myślicie ile będę czekał ? Poniedziałek ?
  • Odpowiedz