Wpis z mikrobloga

@MglawicaKraba: no elo. Poprzedni ban miałem chyba z pół roku temu, więc coś ci się uroiło z tą częstotliwością xD Jak zwykle siedziałem za niewinność

@AntyKuc: zaciekłość to dobra cecha. Podejrzewam, że mam więcej empatii niż ty, ale nie jestem 12 letnią dziewczynką i potrafię ocenić, czy w danej sytuacji jest ona racjonalna.
Nikt mnie w realu nie piętnuje, bo nie ma za co xD

@Normie_Lurker: KWII DEGENERAT, KWII
@shoananas: pamiętam dyskusję z Tobą na ten temat i nie będę wracał do tego tematu, bo jesteś po prostu OBRZYDLIWY jak twój guru Korwin, a to, że potrafisz odpisać na ponad miesięczny komentarz, to ziomeczek wyżej dobrze scharakteryzował takich degeneratów jak Ty.

Zrób chociaż jedną pożyteczną rzecz w swoim życiu i nie zawracaj mi głowy swoimi urojeniami.

W skrócie. Wracaj do piwnicy.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
no nie wiem. Może odpisałem, bo zostałem zawołany?


@shoananas: ale nikogo nie obchodzi co masz do powiedzenia

ksiądz grzeszniku za ucho wytarga


@shoananas: nie obchodzą mnie twoje zabawy z proboszczem

Zrób chociaż jedną pożyteczną rzecz w swoim życiu i nie zawracaj mi głowy swoimi urojeniami.


Umiesz czytać ze zrozumieniem, czy nie? Jasno napisałem, żebyś nie zawracał mi głowy swoimi urojeniami. Widać, że nie tylko jesteś zwyczajnym moralnym zerem, ale i
Jak cię tak bardzo nie interesuję, to się zajmij swoim marnym żywotem, zamiast komentować moje poczynania xD a fikołki to ci stary do wanny chyba robił i co najmniej raz podczas tych wyczynów musiałeś dostać kolanem w potylicę, wnioskując po tym co piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@shoananas: Powtórzę jeszcze raz, nie obchodzą mnie twoje zabawy z proboszczem i co robisz ze swoimi ojcem to są twoje prywatne sprawy, nie mnie oceniać, ale nie wołaj mnie do swoich urojeń bo średnio mnie one obchodzą. Powtórzyć 3 raz, gdzie masz się udać, czy i ten prosty komunikat jest dla ciebie za trudny?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
bo nawet cię nie zawołałem xD Tak właśnie cię nie obchodzi, co mam do powiedzenia xDDD


@shoananas: To dlaczego ciągle dostaje powiadomienia do twoich #urojeniaprawakoidalne ?
Ty serio jesteś kłamcą, prawda?
Nie dość, że moralne zero, straszny napinacz, to na dodatek perfidny kłamca.
No ale czego się spodziewać, po kucu od Korwina xD

Jak mówiłem, wracaj do piwnicy. Tam jest twoje miejsce( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1663776928qS8VsIVQ32IjTC3Lf8mjYY.jpg
Dalej kripie wciskasz f5 i do mnie piszesz, mimo kompromitacji? Jeszcze #!$%@? jakieś skriny fabrykujesz w pejncie, skoro widać, że cię nie wołałem xDD Tam pod kopułką u ciebie to już mniej zdrowo niż w ulicznym fastfoodzie na obrzeżach Bombaju - odwiedź znanylekarz peel i radzę poszukać specjalisty xD