Wpis z mikrobloga

@lotos10: Często jestem w Tatrach więc prawdopodobieństwo większe, ale ogólnie takie warunki najczęściej przy zmianach pogody. Tego dnia musiałem prawie 3 h przeczekać deszcz w schronie i podchodzić "w mleku" na Lodową Kopę, ale noc zapowiadała się ładna więc po cichu liczyłem na taki obrót sytuacji jak na zdjęciu (σ ͜ʖσ)
@RAKU: Ostatnio oglądałem przejście granią od Baranich Rogów aż do Lodowej Przełęczy, pani Aleksandra bez asekuracji. Kuszą takie przygody, ale brakuje mi w cholerę doświadczenia aby coś takiego próbować, jak na razie mogę się poszczycić jedynie Cubryną (ʘʘ)
@lotos10: Personalnie nic nie mam do tej kobiety, ale chodzenie bez kasku, bez dobrego przygotowania topograficznego i w trudnych warunkach pogodowych jak w przypadku filmu o którym piszesz to mocne proszenie sie o kłopoty. Jej wybór, jest mocna fizycznie, ale w górach to nie jedyny klucz do sukcesu.
Też dużo czasem ryzykowałem na grani i odkąd dostałem ważną lekcję w postaci upadku i na szczęście tylko złamania żebra, zmieniłem podejście do