Wpis z mikrobloga

No i jak tam Pietras @aarrttkk? Coś przycichłeś po ostatniej kontrze, no dawaj te dowody, że nie jesteś dr nhab. Piotrem Napierałą, my dalej czekamy. Tylko pamiętaj, aby przelogować się ze swoich innych multikont @PMNapierala, @Albinoni1 jak już będziesz pisał komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#napierala #multikontachallenge #zaburzeniaosobowosci #kabaretzdrnhab #schoweknamiotly
sokolov - No i jak tam Pietras @aarrttkk? Coś przycichłeś po ostatniej kontrze, no da...

źródło: comment_1661090205rhopLAXel9CVoOwUrHDggg.jpg

Pobierz
  • 15
@sokolov: weź się typie ogarnij, albo trollujesz albo jesteś #!$%@?ęty XD ponoć to pan doktor ma jakieś schizy, a jednak to ty próbujesz prowadzić jakąś czteroosobową krucjatę przeciwko doktorowi co się łatwo triggeruje i losowemu typowi co pisał komentarze z trzeciego konta na YT i specjalnie założył konto na wykopie żeby wam napisać, że #!$%@? detektywami jesteście XD
@sokolov: jak ci dam listę kont to stwierdzisz, że mogę mieć kilka kont Google - nawet jak bym był głupi i pokazał konta Google, to przecież mogę mieć w ostateczności kilka komputerów w pracowni pana doktora i na każdym używać innego zestawu kont.

Tak, na pewno pan doktor sam sobie pisze pozytywne komentarze, zakłada multikonta o 5 rano na wykopie żeby się bronić, do tego gra w CS-a jako Adam i
@aarrttkk:

pisałem komentarze na YT w stylu pana doktora, bo taka jest konwencja kanału, a na wykopie on by nigdy nie użył tylu znaków co ja XD


No dobra, to teraz tak na serio. Trollujesz go czy na serio głosisz swoje poglądy w tych screenowanych komentarzach? ( ͡º ͜ʖ͡º) Ten "LubiChina" to jest totalny Napierała type shit xD