Wpis z mikrobloga

@mlodziutki: czy kobieta jest wstanie skrytykować druga kobietę ? Zawsze te same wymówki, brak „przestrzeni”, jest zgorzkniała przez męża. Facet ma żonę #!$%@?ę, jeśli chciała szaleć mogła z nim wziąć rozwód a nie po katach się sypać jak nastolatka. Żałosne.
  • Odpowiedz
czy kobieta jest wstanie skrytykować druga kobietę ?

@Kwass93: tak. Dokładnie tak samo jak są faceci którzy myślą członkiem, tak samo są baby które myślą cipą i nie ma co dopisywać bujnej historyjki. Trochę inny mechanizm, bo baba robi to dla atencji i bycia pożądaną, ale usprawiedliwianie tego zjawiska na siłę, bo pewnie smutna, odrzucona chlip chlip to głupota i bronienie #!$%@?. Jak jej było źle w związku to albo to
  • Odpowiedz
  • 2
#!$%@?, że też znajdą się tacy co chcą ruchać takie stare brzydkie #!$%@?. Ja miejscu męża bym się cieszył.
  • Odpowiedz
@Kwass93:

czy kobieta jest wstanie skrytykować druga kobietę ?


Oczywiście, że tak. Wystarczy, że dana kobieta jest od drugiej mądrzejsza, bogatsza, ma lepszą pracę, ma lepszego męża lub w szczególności jest ładniejsza. Nie jestem przegrywem, mam częsty kontakt z kobietami i nawet nie wiesz co #!$%@?ą jak się zapyta o jej koleżanki lub co lepsze pochwalisz ich koleżankę. Oczywiście, nie powiedzą tego drugiej, obadywanej kobiecie wprost. :)
  • Odpowiedz