Wpis z mikrobloga

#chelsea
Co sądzicie o potencjalnym transferze Auby do Chelsea? Czy tylko dla mnie to opcja na 1 rok i szukanie konkretnego gracza? Totalnie nie mam do niego przekonania po cyrkach z Arsenalu.
  • 7
@Dudek89: Jeśli pozbyliśmy się Wernera po to, żeby ściągnąć aube (ktory swoje lata ma) po tym co pokazał w arsenalu to wyjdziemy na idiotow.
No chyba, że nagle pod Tuchelem auba zacznie grać za najlepszych lat w BVB, ale w to wątpie - nie ta liga i nie ten styl drużyny.

Inna sprawa, że teraz na rynku nie ma, żadnych sensownych napastników do wzięcia.
@Dudek89: totalny flop sie szykuje. I nie na rok tylko 3 lata i to z lepsza pensja niz ma w Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 33 letni pilkarz, z problemami dyscyplinarnymi. Genialny plan.
Juz bymwolal poczekac rok i zobaczyc co bedzie wtedy lub isc all in po Toneya.
@Dudek89 oby został w Barcy, tak samo jak Frenkie, bo wtedy nie ma mowy o rejestracji Kounde i ten odejdzie od nich po miesiącu za darmo ( ͡º ͜ʖ͡º). To mój mokry sen
A tak kompletnie serio - wolałbym kogoś innego. Havertz moim zdaniem marnuje się w ataku i jest lepszym CAM, więc jakiś młody, niedrogi gwarant 15 bramek w sezonie do konkurowania z Broją byłby ideałem.
@Dudek89: nadal nie wiem dlaczego Chelsea chce iść drogą United, i zamiast kupić jakiegoś młodego napastnika z Holandii, Belgii lub Portugalii, wolą kupić "uznaną markę" z problemami. Przecież można poszukać dobrych graczy właśnie w tych ligach, gdzie za dobry pieniądz są do wyjęcia gracze bardzo młodzi z ogromnym potencjałem
@Dudek89: Za niewielką sumę ostępnego i znośną tygodniówkę wydaje się dobrą, tymczasową opcją.

@ZagubionyPodroznik: Ale pamiętaj, że jak mu się chciało to miał sezony gdzie ładował ponad 20 goli w BPL. I to w słabszej drużynie niż Chelsea.

@OpresjaWsteczna: Chelsea już ma młodego napastnika (Armando Broje) ale jeden "talencik" nie ogarnie ci linii ataku w takim klubie jak Chelsea.
@ZagubionyPodroznik: Ja tych zabobonów nie kupuję, moim zdaniem to #!$%@? skauting jest odpowiedzialny za takie wyniki.
Jak niema napastnika gwarantującego golę to trzeba rozłożyć liczby na kilku zawodników. Już lepiej było zostawić Abrahama i otoczyć go bramkostrzelnymi skrzydłowymi. Podobnie z Aubą, kontrakt 2+1, niewielka suma odstępnego i może być. Płacenie 30 milionów odstępnego to nieśmieszny żart.