Wpis z mikrobloga

@Jarubot:

Aleksandr Gieljewicz Dugin – rosyjski polityk, geopolityk i historyk religii, profesor Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego im. M.W. Łomonosowa. Główny ideolog rosyjskiego neoimperializmu, eurazjatyzmu, tradycjonalizmu integralnego[1] oraz Eurazjatyckiego Związku Młodzieży, który posiada filie w państwach byłego ZSRR, Polsce i Turcji[2]. W 2014 r. został objęty zakazem wjazdu do państw Unii Europejskiej, w ramach sankcji w związku z rosyjską agresją na Ukrainę[3].


Przez niektórych nazywany nawet ideologiem Putina.
  • Odpowiedz
@mel0nik: Wielu ludzi się burzy ale to właśnie dzieci polityków też nie powinny mieć lekko tylko wtedy tacy ludzie mogą się opamietac bo dzieci jednak są dla nich wszystkim, swoich obywateli mają gdzieś ale dzieci nie.
  • Odpowiedz
@jedyny_wolny_login: Wielu na mnie naskoczy, ale jestem przeciwny dojeżdżenia po dzieciach zbrodniarzy z tego samego powodu dla którego jestem przeciwny atakowaniu cywili. Jak już mają kogoś wykończyć, to Dugina i jego zauszników.
  • Odpowiedz
@Micro-Jet: Córka Dugina sama działała politycznie/publicznie i miała takie same poglądy jak jej ociec.

I have the honour of being in the same boat as my father (on the same existential ship), being the daughter of a great scholar of the Tradition, author of the 24-volume work Noomachia ('wars of the mind' - analysis through the three logos of all the world's cultures). The fact that we are under sanctions by
  • Odpowiedz