Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mirasy, jakieś 2 tygodnie temu wrzuciłem posta dotyczącego mojego matcha na #badoo z kobietą lvl46. Wybaczcie że dodaje tego posta po takim czasie, ale kto był zainteresowany to #pdk.Pisałem wtedy że możliwe że szykuje się boltzowanko i się nie myliłem. Ogólnie wszystko wyglądało tak:
Wsiadłem w pociąg w godzinach porannych celem podróży do jej małego miasteczka, trasa trwała około 3h. Wysiadłem na dworcu i muszę wam powiedzieć że byłem bardzo miło zaskoczony ponieważ na zdjęciach wyglądała o wiele gorzej, niż okazało się w rzeczywistości. W rzeczywistości była to miła, uśmiechnięta, nie bardzo poorana zmarszczkami młoda duchem dziewczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°). Najpierw poszliśmy sobie na kawusię, następnie poszliśmy na bardzo długi spacer, przy którym głównie ja jej coś opowiadałem (z uwagi na poziom podjarania całą sytuacją). Usiedliśmy sobie na trawce nad rzeczką, ona coś tam zaczęła gadać że fajnie że przyjechałem i w ogóle xD i powiem wam, że trochę między nami wtedy zaiskrzyło. Ja oczywiście w większości czasu boner af, którego dzięki swojemu nowemu paskowi do spodni sprytnie kamuflowałem xD. W pewnym momencie powiedziałem:

No słuchaj Milfnon ja muszę już jechać chyba nie?

Ona na to:

Nie no może wpadniesz jeszcze do mnie na kawę co?

Wtedy zaczęła się ogólna macanka, pocałunki.
Jedynym problemem żeby dostać się do niej był jej 18 letni syn, który był aktualnie w domu. Musieliśmy go jakoś zachęcić do opuszczenia mieszkania na co najmniej kilka godzin XD. Stwierdziliśmy że może damy mu stówę i żeby sobie poszedł gdzieś z kolegami (nie przegryw). Ja zaczekałem nieopodal jej bloku, po czym dostałem telefon:

Anon wpadaj, młody poszedł.

I zaczęło się. Wchodzę do domu, ona oczywiście śmichy hihy, robi tą kawę xD, mówię jej:

To może jakieś lody do tej kawy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poszedłem sobie wtedy pod prysznic, wróciłem do jej kuchni w samym ręczniku no i to co chciałem to dostałem. Nawiasem mówiąc języczek bardzo delikatny i przyjemny. Po tym ona również udała się pod prysznic. No i co tu dużo mówić, potem zaczął się regularny seks, którego gdyby nie jeden stymulant z #narkotykizawszespoko to bym chyba padł po 40 minutach trupem. Wcześniej ruchało się tylko jakieś #p0lka albo #ukrainka z Badoo, a to było na prawdę prawdziwe wyzwanie xD.

Wczoraj widzieliśmy się drugi raz, bawiliśmy się na mieście u mnie. Jutro mam do niej jechać znowu. Ogólnie jest fajnie. Dzieci odchowane to można szaleć. Kobieta na prawdę atrakcyjna i mocno zaangażowana. Polecam każdemu.

Ściskam cieplutko i całuję wasz K...3

#milf #ruchajzwykopem #seks #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6301181e3a7d7b883c0e9f61
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 18
Mhmmmm..... .

Traktuj ją z szacunkiem, żadnych szczeniackich zagrywek nie rób (zdjecia w sieci itp. - szanuj co masz!)
Z czasem może Ci byc bardzo ciężko wyjść z tej relacji, ale życie pokaże.
Korzystaj - WSZYSTKO jest dozwolone o ile się dogadacie.

Najważniejsze.
Zawsze Jej satysfakcja ma być na pierwszym miejscu - Ty zawsze swoje dostaniesz, ale żeby Ona dostała - musisz sie postarać. Jezyk służy nie tylko do gadania... .

Cóż
@w0jmar: U nas różnica wieku 8lvl, ma dwójkę dzieci już 18lv+. Biorąc pod uwagę że przeszła przez bardzo podobne bagno co ja, dogadujemy się bardzo dobrze, zjednoczyło nas to jeszcze bardziej. Dzieciaki też mnie w pełni zaakceptowały. Pełne zrozumienie życia, odpowiedzialność i fakt że wyruchać to mnie chce, ale nie na kasę to rzeczy które żadne młode siksy nie były w stanie mi dostarczyć.