Wpis z mikrobloga

  • 168
Bądź moja koleżanka:

zrob wesele za niespełna 100 tyś

zadłuż się w zakładzie pracy i w bankach

jedz na podróż poślubna na Cypr (na 2 tygodnie)

napotege kupuj wszystko co ci się podoba ale koniecznie Cie na to stać

narzekaj na to że musisz j---c 16h w dwóch firmach bo ledwo wiążesz koniec z końcem...


Powiedzcie mi skąd biorą się tacy ludzie ? Xd koleżanka ma 23 lata ale zachowuje się jakby miała 15.. xD w sumie nie wielka różnica wiekowa.

#logikarozowychpaskow
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Efka585: chciała poczuć się królem pieniędzy, ale zapomniała, że trza później to oddać. Nie jej wina, że pomyślała za późno. Kolejnym razem dwa razy się zastanowi zanim zrobi taki manewr.
  • Odpowiedz
@Efka585: zyje takich pelno wsrod nas. Pokazuja jak bogato zyja a jak wezmiesz podliczysz ich majatek i odejmiejsz zobowiazania to sa grubo na minusie. Wydaje mi sie, ze biora sie z niepochamowanej checi bycia kims. W oczach tych ludzi im wiecej pokazesz i im wiecej wydasz to jestes lepszy. Moge tylko domniemywac co ich do tego nakreca. Strzelam, ze inni im podobni lub media/media spolecznosciowe.
  • Odpowiedz
@clas: nie dziękuj tylko leć do bociana ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kamisan: Zdradzę Ci sekret. Przyjęcie weselne robiłem za swoje. 25 osob :).
Rozwód tez za swoje. Rozwody są droższe niż wesela :)
  • Odpowiedz
@hdh3he3: Sensem pytania jest właśnie skąd bierze się takie pragnienie? Jeśli to było marzenie to w jaki sposób ono się zrodziło?

Pracuje w miejscu gdzie przewija się wiele słabo wykształconych, dość biednych osób. Ich marzenia są często dużo większe od tych zamożniejszych i lepiej wyedukowanych.
  • Odpowiedz
@Gnieznianin: pierwsze rzuty nierozsądnych ludzi zachłyśniętych możliwością życia na kredyt docierają już powoli do wieku emerytalnego. Po drodze są kryzysy, przy których powinno się zaciągnąć hamulec, ale wejście na pewien poziom niestety szybko uzależnia. Najgorsza moim zdaniem jest cała pasja do podróżowania, idą pieniądze, zaniedbywane są sprawy zawodowe, szczególnie w przypadku JDG. Mając takie osoby w bliskim otoczeniu obserwowanie ich jest niestety przykre, jak alkoholika. Wiesz jakie mają długi, rozkładasz
  • Odpowiedz
narzekaj na to że musisz j---c 16h w dwóch firmach bo ledwo wiążesz koniec z końcem


@Efka585: Dopóki wszystko spłaca to nie widzę w tym nic złego, przeliczyła się i dostaje lekcję od życia XD
  • Odpowiedz