Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co wojna i polityka zrobiła z ludźmi? Czy aż tak bardzo różnimy się od ruskich?

Codziennie wchodzę na wykop i obserwuję wojnę jak rozgrywkę meczu. Mistrzostwa Ligii psia jego mać. Kolejna wieża frunie na 30m, obok kolejnego kacapa spadł granat z drona, tu stugną/javelinem strzelają z krzaków, tam wszyscy się cieszą że człowiek nogę stracił. I zawsze to samo, radość i euforia bo kolejny człowiek "odpadł z gry". Racja, na ch Sasza się tam #!$%@?ł. Spoko ja też jestem zaskoczony brakiem człowieczeństwa w tym wszystkim. Ale pod fasadą wbijanej do głowy propagandy, złego wychowania, rodziny wymieniającej syna na worek kartofli, jest człowiek tak samo głupi jak każdy inny.

Faktycznie - powód do radości jakiś jest. Ruskie wprowadzają straszny terror i też życzę im przegranej. Każda ich porażka to nadzieja na pokój. Sęk w tym że różnice między komentarzami na ruskich stronach a polskich są subtelne. Obydwie strony się cieszą z ludzkiej tragedii. Przedchwilą na sadolu widziałem kolejne spalone trupy i oderwane ręce. Rodzi się pytanie (do ruskich też):

Jak można się z czegoś takiego cieszyć?

#wojna #ukraina #rosja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ff7ce31f14efece9d7e435
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Co wojna i polityka zrobiła z ludźm...
źródło: comment_16610092847NK6DnrfK7KLzh9kdfZeHe.jpg
  • 45
@AnonimoweMirkoWyznania: normalnie, ja się cieszę ze śmierci każdego ruskiego psa, bo jego równiez by cieszyła moja. Piszesz jakbyś żył w jakiejś bańce odchowany w lesie przez bambi. Właśnie z takiego myślenia ruskie się śmieją i gardzą tobą bardziej, skoro przeglądasz ich fora to musiałes to dostrzec tą postrzeganą przez nich europę jako krainę miekkich chłopaczków z dylematami moralnymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I zawsze to samo, radość i euforia bo kolejny człowiek "odpadł z gry".


@AnonimoweMirkoWyznania: Odniosę się do meritum, bo to ma kluczowe znaczenie. Otóż nikt się nie cieszy z ludzkiej krzywdy, natomiast kacap to nie człowiek. Było to już wielokrotnie wyjaśniane wraz z wyczerpującymi przykładami. Kacap nie posiada cech, które razem określamy mianem człowieczeństwa. W rosji oczywiście żyją ludzie, ale ludzi z rosji po prostu nie ma ani na Ukrainie ani
Obydwie strony się cieszą z ludzkiej tragedii


Bełkot symetrysty. Śmierć najeźdźcy to nie ludzka tragedia, tylko ocalenie ludzi przed tym najeźdźcą. To rodzina uratowana przed okupacją i uciskiem, obrońca uratowany przed torturami i śmiercią. To też naturalna sprawiedliwość.
Jak to jest cieszyć się z ludzkiej tragedii? - Nie wiem, cieszę się z tragedii bolszewików.
Pobierz prawdawmoskwie - > Obydwie strony się cieszą z ludzkiej tragedii

Bełkot symetrysty...
źródło: comment_1661015147oy5VWDaKQAKhhkH50DvA8y.jpg