Wpis z mikrobloga

Istnieje prawdopodobienstwo, ze rakiety balistyczne ruskie przez wojne z 2014 roku zwyczajnie nie dzialaja, poniewaz dwie firmy radzieckie, ktore produkowaly do nich czesci i je naprawialy znajdowaly sie w Dnieprze na Ukrainie. xDD
Przepraszam czy to sa te slynne szachy 5d putina?
Zaatakowal kraj, z ktorym byl powiazany ekonomicznie i militarnie, a w rezultacie ich arsenal jadrowy odziedziczony po zwiazku radzieckim teraz gnije i stanie sie bezuzyteczny.
W materiale mozna tez posluchac takich ciekawostek jak to, ze rosja zwyczajnie nie potrafi zbudowac sprawnych rakiet balistycznych, ma z tym problemy aby zbudowac je od zera a przynajmniej na to wyglada, poniewaz terminy dluza sie w nieskonczonosc i prokuratora sciga inzynierow od tych rakiet, cyrk jak uj. xDD
#ukraina #geopolityka #wojna #rosja #atom #ciekawostki
B.....n - Istnieje prawdopodobienstwo, ze rakiety balistyczne ruskie przez wojne z 20...
  • 10
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Marcin Strzeżewski, gość, który dzwonił do kacapskich jednostek wojskowych aby pokazać, że przyjmują właściwe każdego jak leci. Plus. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Istnieje prawdopodobienstwo, ze rakiety balistyczne ruskie przez wojne z 2014 roku zwyczajnie nie dzialaja, poniewaz dwie firmy radzieckie, ktore produkowaly do nich czesci i je naprawialy znajdowaly sie w Dnieprze na Ukrainie.


@BayzedMan: wydaje mi się, że gdzieś czytałem, że Ukraińcy jeszcze w styczniu 2022 wysłali do Rosji uzbrojenie i części do uzbrojenia (choć oczywiście mogę się mylić).
  • Odpowiedz
wydaje mi się, że gdzieś czytałem, że Ukraińcy jeszcze w styczniu 2022 wysłali do Rosji uzbrojenie i części do uzbrojenia (choć oczywiście mogę się mylić).


@Nieszkodnik: Najśmieszniejsze jest to że po 2014 Ukraina najwięcej broni i części do niej eksportowała właśnie do Rosji. A dzisiaj zełeński chciałby żebyśmy zamarzali w zimie za Ukraine xd
  • Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to że po 2014 Ukraina najwięcej broni i części do niej eksportowała właśnie do Rosji. A dzisiaj zełeński chciałby żebyśmy zamarzali w zimie za Ukraine xd


@Koniasz: I co klamiesz bezczelnie?
Ukraina w 2014 zbanowala jakikolwiek eksport broni do rosji.

https://en.wikipedia.org/wiki/Defense_industry_of_Ukraine
In 2019 the main importers of Ukrainian weapons were India, Saudi Arabia and Turkey.

https://www.statista.com/statistics/1294157/ukraine-main-destinations-of-arms-exports/
* The source specified the following: "This involved transport aircraft produced in Russia
  • Odpowiedz
I co klamiesz bezczelnie?

Ukraina w 2014 zbanowala jakikolwiek eksport broni do rosji.


@BayzedMan: I po co Ty kłamiesz?

W 2016 r. Rosja była największym odbiorcą ukraińskiej broni. Zakłady zbrojeniowe Ukrainy wyeksportowały do Rosji broń za 169 mln dol., a rosyjski import broni z Ukrainy zwiększył się w ciągu roku o 72 proc. - podał Sztokholmski Międzynarodowy Instytut Badań nad Pokojem (SIPRI).

To zbanowała w 2014 czy nie ? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koniasz: jezeli zostalo to zakontraktowane wczesniej to nadal liczy sie jako zbanowane od 2014. Masz dane z pozniejszych lat?
  • Odpowiedz