Wpis z mikrobloga

@Karbostyryl: Ameryki nie odkryła xd ale fajnie, że nawet różowe zaczynają rozumieć, że prawie cała planeta traktuje je jak zabawki do r00chania.

To samo jest na erasmusie w Hiszpanii, Francji, Niemczech, Włochach i pewnie innych krajach. Jak jakiś Hiszpan usłyszy, że laska jest z Polski to zaraz do niej podbija bo wie, że są mega łatwe XD Chyba najbardziej rozwaliło mnie jak taka różowa znalazła sobie gołodupca, uciekiniera z Syrii na
  • Odpowiedz
@Karbostyryl: Jeszcze zanim to było modne byłem fanbojem Korei - czyli z dekadę temu. Czytałem blog polki która tam mieszkała z koreańskim mężem. Pamiętam jeden jej wpis jak się żaliła, że koreańscy taksiarze często się do niej głupio uśmiechają i pytają, czy nie jest "modelką". Modelka to w Korei eufemistyczne określenie na prostytutki z krajów słowiańskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ameryki nie odkryła xd ale fajnie, że nawet różowe zaczynają rozumieć, że prawie cała planeta traktuje je jak zabawki do r00chania.


@tbhilt:

"krąży taka plotka" no właśnie żadna plotka, jakoś o francuzkach czy hiszpankach takie przekonania nie fruwają po świecie, ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CalderX:

Swoja droga smiesznie jak ona nazywa to plotka, stereotypem, podczas gdy sama wprost przyznaje ze to nie jest zaden
  • Odpowiedz